• 25 فروردین 1403
1625078112 drone   skycontroller 1440x720 - Parrot Anafi Ai یک پهپاد 4G با شمایلی چشمگیر و دید سه بعدی
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Parrot، یک گروه پیشرو سازنده پهپاد های پیشرفته اروپایی، از اعلام خبر رسمی پهپاد هوش مصنوعی ANAFI Ai ابراز خوشحالی کرد و گفت: این پهپاد یک هواپیمای بدون سرنشین است که استانداردها و قابلیت های جدیدی را برای متخصصان تامین می کند.
ANAFI Ai اولین پهپادی است که از 4G به عنوان پیوند داده اصلی بین پهپاد و اپراتور استفاده می کند، که این یک تغییر دهنده بازی برای صنعت هواپیماهای بدون سرنشین است. به لطف اتصال 4G، که امکان کنترل دقیق در هر مسافت و سرعتی را فراهم می کند، کاربران دیگر محدودیت در انتقال اطلاعات و اتصال به پهپاد نخواهند داشت. برای پروازهای Beyond Visual Line of Sight، حتی مواقعی که پهپاد در پشت موانع قرار دارد، نیز همچنان متصل می ماند.
1625078114 drone biomimetic 1 - Parrot Anafi Ai یک پهپاد 4G با شمایلی چشمگیر و دید سه بعدی
برای اولین بار، ANAFI Ai یک عنصر امن را در پهپاد و در Skycontroller 4 خود تعبیه کرده است. پیوند 4G بین پهپاد وموبایل تلفن کاربر رمزگذاری شده است. Secure Element هم از یکپارچگی نرم افزار و هم از حریم خصوصی داده های منتقل شده محافظت می کند.
اکوسیستم بزرگ Parrot، برنامه ها و خدمات تخصصی گوناگونی را برای انواع استفاده های حرفه ای ارائه می دهد. Parrot برای اولین بار در صنعت پهپاد سازی برنامه آزمایشی خود را متن باز می کند. Parrot به توسعه دهندگان یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) برای اجرای کد سفارشی در هواپیمای بدون سرنشین ANAFI Ai در حین پرواز ارائه می دهد. SDK به همه سنسورهای پرواز، از جمله سنسورهای جلوگیری از برخورد با مانع، شبکه بیزی و اتصال به اینترنت دسترسی می دهد.
سیستم جلوگیری از برخورد با مانع (OA) با طراحی منحصر به فرد ANAFI Ai با استفاده از دوربین های استریو برای حس اشیا و جلوگیری خودکار از برخورد با آنها، موانع را در همه جهات تشخیص می دهد.
1625078061 drone flying 1280x720 1 - Parrot Anafi Ai یک پهپاد 4G با شمایلی چشمگیر و دید سه بعدی
ANAFI Ai دارای یک سنسور 48 مگاپیکسلی است و از دوربین با یک تثبیت کننده قدرتمند 4K 60fps / HDR10 برای ضبط تصاویر هوایی با جزئیات دقیق و فیلم های صاف و غلیظ برخوردار است.
Parrot که پیشگام یک دهه پیش پهپادهای مصرفی بود، اکنون به دنبال تعیین استانداردهای جدیدی برای هواپیماهای بدون سرنشین در محل کار است. هوش مصنوعی پیشرفته، پروازهای خودکار و بدون اپراتور، بهترین تصویربرداری در کلاس، دقت فتوگرامتری و اتصال قابل اعتماد 4G، ابزارهای جدید قدرتمندی را که مانند هیچ زمان دیگری است را در اختیار متخصصان قرار داده است.
1625078069 parrot drone biomimetic - Parrot Anafi Ai یک پهپاد 4G با شمایلی چشمگیر و دید سه بعدی
ANAFI Ai در نیمه دوم سال 2021 از طریق Parrot Drone Enterprise Partners و شبکه پیشرو Enterprise Drone Reseller Network در دسترس خواهد بود.
درباره پروت
Parrot در سال 1994 توسط هنری سیدوکس تاسیس شد و امروز گروه برتر اروپا در صنعت رشد سریع هواپیماهای بدون سرنشین است. در خط مقدم نوآوری، Parrot تنها گروه صنعتی است که در کل زنجیره اش، از تجهیزات گرفته تا خدمات و نرم افزار همگی در خود شرکت مستقر شده است.
1625078053 drone lifestyle - Parrot Anafi Ai یک پهپاد 4G با شمایلی چشمگیر و دید سه بعدی
Parrot، دومین بزرگترین شرکت بازار هواپیماهای بدون سرنشین مصرف کننده، هواپیماهای بدون سرنشین را طراحی می کند که به عملکرد بالا و سهولت استفاده معروف هستند.
Parrot دارای مجموعه ای از شرکت های برجسته و علاقه مند به هواپیماهای بدون سرنشین تجاری است که تجهیزات، نرم افزار و خدمات را پوشش می دهد. توانایی های تخصصی آن در در این موارد متمرکز شده است: (i) کشاورزی ، (II) نقشه برداری سه بعدی ، نقشه برداری و بازرسی و (III) دفاع و امنیت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *