1615639085 2021 03 13 21 37 30 283bfe10 c06d 11ea b3dd c67f7d94772c cf webp 675450 opera - ساعت هوشمند OnePlus روز 23 مارس رونمایی خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

همانطور که از وان پلاس (OnePlus) انتظار میرود به هنگام عرضه محصولات جدید، اطلاعات در مورد محصولات به ندرت و به صورت قطره چکان به طرفداران عرضه می شود.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، وان پلاس در روز 23 مارس سال جاری در هنگام عرضه گوشی های جدید وان پلاس 9 از ساعت های اسمارت واچ وان پلاس پرده برداری خواهد کرد. اواخر سال گذشته Pete Lau  مدیر عامل وان پلاس طی توییتی اعلام کرد “آرزوها جدا به واقعیت می پیوندند” و همزمان اعلام کرد که ساعت های هوشمند وان پلاس در حال طراحی و تولید هستند. این در حالی است که وان پلاس تلاش خود برای عرضه اسمارت واچ ها را در سال 2016 کنار گذاشت و با موفقیت روبرو نشد. حال باید دید آیا امسال وان پلاس چیز جدید و منحصر به فردی برای ارائه دادن با این ساعت ها دارد یا خیر.

وبسایت Droid-Life اعلام کرد، توییتی که برای این رونمایی ارسال شده، شما را به تالار گفتگوی رسمی وان پلاس میبرد، که در آنجا چالشی برای طرفداران در نظر گرفته شده است تا امکانات این ساعت هوشمند را حدس بزنند. با اینکه میتوانیم حدس بزنیم این ساعت ها امکانات همیشگی، مثل پیگیری کیفیت خواب و مانیتور کردن فعالیت های روزانه را دارد، اگر در این چالش کمی خلاقیت به خرج دهید میتوانید برنده یکی از ساعت های هوشمند وان پلاس بعد از عرضه آن باشید. پس برای نظرات واقعی گرایانه در همین بخش با ما باشید ولی برای نظرات عجیب، تصویر سازی های خلاقانه و پیشنهادات به دور از ذهن به این پست مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *