1627916807 oneplus nord 2 burned back 1440x720 - گوشی وان پلاس Nord 2 یکی از کاربران آتش گرفت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آنکور شارما (Ankur Sharma) یکی از کاربران گوشی  Nord 2 کمپانی وان پلاس (OnePlus) طی توییتی اعلام کرده است که گوشی که برای همسر خود تهیه کرده بعد از 5 روز در حین دوچرخه سواری وی آتش گرفته است.

به گزارش این شخص، گوشی به طور خود به خود منفجر شده و از آن دود خارج شده است.  همچنین اعلام کرده است که همسرش طی این اتفاق دچار صانحه شده، اما اعلام نکرده که چه صانحه ای رخ داده است. متاسفانه این توییت مدتی بعد توسط این کاربر حذف شده است، اما وقتی خبری در فضای آنلاین پخش می شود، دیگر نمیتواند جلوی آن را گرفت.

از طرفی شرکت وان پلاس اعلام کرده که در حال بررسی این اتفاق است و طی توییتی به این کاربر اعلام کرده است که این اتفاق باعث شده شدن و ناراحتی این کمپانی شده و قصد جبران این مسئله را دارد و از این مشتری خواسته اند که به طور مستقیم با آن ها ارتباط برقرار کند.

تصاویر منتشر شده به وضوح نشان می دهد که این گوشی در ناحیه باتری قابل شارژ دچار سوختگی شده است. این اتفاق برای صاحبان گوشی های هوشمند و افرادی که اخبار آن را دنبال می کند، موضوع جدیدی نیست. مدتی قبل گوشی های مدل نت 7 سامسونگ نیز دچار چنین مشکلاتی شده اند.البته نت 7 در حدی در مقابل حرارت حساس بود که استفاده از آن در هواپیما ها ممنوع شده بود و تولید کننده تمامی این محصول را فراخواند.

به توجه به اینکه این توییت مدتی پس از پاسخ وان پلاس حذف شده است، احتمال می رود که وان پلاس از وی تقاضای حذف آن را کرده باشد. اما این موضوع تایید نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *