1615814365 2021 03 15 16 46 43 hmvefwvugxekzjysxcqj8k 1024 80 jpg webp 1024576 opera - گوشی هوشمند بعدی نوکیا احتمالا با دوربین 108 مگاپیکسل روز 8 آوریل عرضه می شود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مالک برند نوکیا HMD Global از یک رخداد عرضه جهانی روز 8 آوریل خبر داد. بر اساس شایعات ممکن است این برنامه مربوط به عرضه نسخه جدید گوشی های رده بالای نوکیا باشد.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک ، خبر این رخداد با هشتگ #LoveTrustKeep معرفی شده است و در آن تصویر مردی دیده می شود که در جنگل به مجموعه ای از درخت ها خیره شده است. مشخص نیست که این تیزر به چه معنی است ولی اگر شما حدسی در اینباره دارید با ما به اشتراک بگذارید. این اواخر شایعات زیادی درباره نوکیا شنیده نشده است. اما احتمال میرود که در این رخداد از گوشی نوکیا 10 پرده برداری شود. این گوشی که مدت زیادی در صف انتظار است (ممکن است با نام دیگری عرضه شود) میتواند با سخت افزار رده بالایی همراه باشد و نسخه برتر مدل های نوکیا 8.3 و نوکیا 9 Pureview خواهد بود.

شایعاتی که در مورد این گوشی هوشمند موجود است، می گوید که گوشی بعدی نوکیا با پردازنده اسنپدراگون 775 و دوربین 108 مگاپیکسلی با پنج لنز اصلی همراه خواهد بود. همچنین احتمال میرود که G10 نام این مدل باشد، که نام عجیبی است. طی سال های اخیر نوکیا استراتژی عجیبی برای نام گذاری مدل های گوشی هایش در داشته و شاید زمان آن باشد که این استراتژی را مورد بازبینی قرار دهد.

اطلاعات دیگری که چندی قبل از گوشی های جدید نوکیا به بیرون رخنه کرده بود، بیان میکرد که این مدل دارای دوربین 4K با نرخ فریم 60، قابلیت 5G و نسخه نهایی وای فای یعنی Wi-Fi 6E بهره خواهد برد. به توجه به این جزئیات میتوان نتیجه گرفت این گوشی یک مدل میان رده – بالا رده باشد و نمیتواند با پرچم داران برند های دیگر مقابله کند. البته هیچ یک از این اطلاعات تایید شده نیست. در گذشته نیز دیده شده بود که نوکیا اعلام کرده یک مدل خاص از گوشی با یک پردازنده تولید خواهد شد، و چندی بعد اعلام کرد که این مدل گوشی با پردازنده های بهتری عرضه خواهد شد تا با نیاز روز همخوانی داشته باشد. همچنین ممکن است با چندین مدل مختلف برای گوشی های جدید نوکیا روبرو باشیم.

گوشی های جدید Black Shark هفته آینده عرضه می شوند
> > >

جواب این شک و تردید ها هرچه که باشد بی شک روز 8 آوریل به جواب هایی روبرو خواهیم بود و به شایعاتی دیگر دامن زده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *