جستجوی پیشرفته
آنکوتک » اخبار » اخبار کوتاه » مشکل خودروی خودران تسلا و اشتباه گرفتن ماه با چراغ زرد راهنمایی + فیلم


تسلا اخیراً اعلام کرده است که هر کاربر تسلا می تواند با 99 تا 199 دلار در ماه اشتراک Autopilot’s Full Self-Driving را خریداری کنید، اما به نظر می رسد این ویژگی جدید دارای باگ عجیبی است. اخیراً یک راننده تسلا برای شوخی با یک مشکل کوچک سرگرم کننده با سیستم جدید تسلا، به توییتر رفت.

به نظر می رسد که این ویژگی ماه کامل را با نور زرد اشتباه می گیرد و سرعت خودرو را کاهش می دهد. لازم به ذکر است که این یک ماه بسیار زرد و کاملا کم نور است.تسلا از زمان معرفی ویژگی Full-Self-Driving سهم مناسبی از مسائل را داشته است ، اما انتظار می رود هنگام آزمایش یک فناوری جدید، مهندسان تمام تلاش خود را بکنند تا همه مشکلات را قبل از بروز کاهش دهند، اما این کار غیرممکن است.

از طرف دیگر، این شرکت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات احتمالی پس از یافتن آنها انجام می دهد. هنوز هم باید فکر کرد که ویژگی کامل رانندگی تسلا در چه مرحله ای از توسعه است.

چراغ های راهنمایی ممکن است برای سیستم ها گیج کننده باشند و یک ماه زرد بسیار کم نور حتی می تواند لحظه ای به عنوان یک چراغ راهنمایی برای چشم انسان معرفی شود. بنابراین بیایید ماسک را کمی درک کنیم و منتظر بمانیم و ببینیم که مهندسان وی چگونه این مشکل را برطرف می کنند، که شک نداریم زودتر از اینکه فکرش را بکنید رفع خواهد شد.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است