جستجوی پیشرفته
آنکوتک » اخبار » اخبار کوتاه » Honor Band 6 با 24 ساعت نظارت بر ضربان قلب، سنسور SpO2 و حالت تمرینات ورزشی


Honor Band 6 در هند عرضه شده است. مچ بند ورزشی تناسب اندام هوشمند با مانیتورینگ 24 ساعته ضربان قلب، سنسور SpO2 ،10 حالت تمرین اختصاصی و حداکثر 14 روز دوام باتری. Honor Band 6 دارای صفحه نمایش لمسی 1.47 اینچی AMOLED است و صفحه نمایش بزرگ آن را به صورت تلاقی بین باند هوشمند و ساعت هوشمند نشان می دهد. بندهای مچ دست در سه گزینه رنگی - صورتی مرجانی ، مشکی سنگی و خاکستری ماسه سنگی ارائه می شود.


مشخصات Honor Band 6
آنر باند 6 از صفحه نمایش لمسی AMOLED رنگی 1.47 اینچی با محافظ شیشه منحنی 2.5D بهره می برد. بخش تناسب اندام هوشمند آنر با فناوری TruSeen 4.0 ارائه می شود که 24 ساعته میزان ضربان قلب را کنترل می کند. Honor Band 6 همچنین با یک سنسور SpO2 برای ردیابی میزان اشباع اکسیژن خون در شما ارائه می شود - این یک ویژگی مفید در طول همه گیر شدن بیماری است. همچنین در برابر نفوذ رطوبت و آب نیز مقاوم است. Honor Band 6 همچنین از ردیابی خواب پشتیبانی می کند.

این ساعت هوشمند دارای یک باتری 180 میلی آمپر ساعتی است که با 10 دقیقه شارژ می تواند حداکثر 3 روز عمر باتری را فراهم کند. Honor Band 6 دارای 10 حالت تمرین حرفه ای است که شامل دویدن در فضای باز، دویدن در محیط داخلی، پیاده روی در فضای باز، پیاده روی در داخل سالن، دوچرخه سواری در فضای باز، دوچرخه سواری داخل سالن، تمرین آزاد، شنای داخل سالن، دستگاه قایقرانی است.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است