جستجوی پیشرفته
آنکوتک » اخبار » بازی » ویدئوی سینمایی بسته الحاقی Blackwood برای بازی Elder Scrolls Online

ویدئویی سینماتیک از جدیدترین بسته الحاقی بازی Elder Scrolls Online با نام Blackwood منتشر شد. این ویدئو امروز به مناسبت عرضه رسمی این بسته الحاقی عرضه شده است.

بازی آنلاین Elder Scrolls Online مدت طولانی است که عرضه شده است. استودیوی زنیمکس (Zenimax) طی سال های گذشته بسته های الحاقی متعددی برای این بازی عرضه کرده است. بازی Elder Scrolls Online با این که در حد بازی های مثل World of Warcraft و یا Final Fantasy XIV معروف نشده است و بازیکن های کمتری دارد، اما به علت محبوبیت سری بازی Elder Scrolls و داشتن فضایی عظیم با محتویات بسیار زیاد، مجموعه طرفدارن خاص خود را دارد. این بازی طی سال های گذشته با عرضه هر بسته الحاقی دچار دستخوش هایی شده است و سیستم مبارزه، کلاس ها و قابلیت های بازی گاهی از ریشه و پایه تغییراتی اساسی داشته است. 

بسته های الحاقی این بازی را از دو روش می توان تهیه کرد، یکی با خرید مستقیم هر بسته الحاقی و دیگر از طریق پرداخت حق اشتراک ماهیانه که با خرید این حق اشتراک به تمامی بسته های الحاقی و برخی دیگر امکانات ویژه میتوان دسترسی داشت. بسته الحاقی Blackwood که بازگشت خدای ویرانی میرونز دیگان (Mehrunes Dagon) را به تصویر میکشد، از امروز در دسترس است. 


برچسب ها : بازی, تریلر
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است