جستجوی پیشرفته
آنکوتک » اخبار » بازی » تیزر مجموعه Crysis Remastered Trilogy منتشر شد

تریلر مجموعه ریمستر شده بازی جنجالی کرایسیس (Crysis) عرضه شد. در این مجموعه هر سه بازی اصلی برای کامپیوتر های نسل حاضر بروز رسانی و بهینه شده است.

بسیاری از گیمر ها ممکن است نام بازی کرایسیس را به عنوان بازی که سیستم را به زانو درمی آورد شنیده باشند. این بازی در سالی که عرضه شد از لحاظ گرافیکی از زمان خود کمی جلوتر بود و در واقع سعی داشت قدرت موتور گرافیکی CryEngine را به رخ بکشد. این بازی از لحاظ گرافیکی پر از جزییات خیره کننده بود که در نوع خود بی نظیر بود، اما از نظر گیم پلی بسیاری عقیده داشتند که این بازی حرف خاصی برای گفتن ندارد و بیشتر جنبه یک دموی گرافیکی برای اثبات مفهوم است. با این حال این بازی طرفدارن خود را داشت و با عرضه نسخه دوم و سوم طی سال های بعد از آن به جمع این طرفداران افزود. 

 پس از گذشت بیش از 10 سال از عرضه نسخه اول بازی، سال گذشته شاهد عرضه نسخه ریمستر شده این بازی بودیم و مدتی بعد نیز اعلام شد که بازی دوم و سوم کرایسیس نیز در دست بهینه سازی و بروز رسانی هستند و به همراه بازی اول به صورت یک مجموعه عرضه خواهند شد. در ادامه میتوانید تیزر رسمی مجموعه Crysis Remastered Trilogy را که ساعاتی پیش منتشر شد مشاهده کنید. این مجموعه سه گانه برای کنسول و بازی های کامپیوتری طی پاییز سال میلادی جاری عرضه خواهد شد.
برچسب ها : بازی, تریلر
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است