جستجوی پیشرفته
آنکوتک » اخبار » اپل در حال ساخت اشتراک ویدیو و موسیقی در FaceTime است

اپل از طریق قابلیتی که SharePlay نامیده می شود اشتراک ویدیو و موسیقی را به FaceTime آورده است. با استفاده از SharePlay، افراد می توانند محتوا را به صورت همگام با دیگران در تماس تماشا یا گوش دهند، یا با ریختن محتوا به دستگاه Apple TV هنگام ماندن در تماس یا تماشای هر دو در یک صفحه با استفاده از Picture in Picture اقدام نمایند.

می توانید نمایش های Apple TV Plus را با استفاده از SharePlay به اشتراک بگذارید.


با استفاده از یکپارچه سازی اپل موزیک، کاربران می توانند چندین آهنگ را به صورت مشترک در صف داشته باشند(البته اگر کسی با aux مجازی کمی بیش از حد آشفته شود، می توانید پخش آهنگ ها را رد کنید). هنگام اشتراک ویدیوها از طریق FaceTime، کاربران می توانند افراد دیگر را که در بالای ویدیو قرار دارند مشاهده کنند، این برنامه به صورت همگام سازی برای همه پخش می شود.

این سرویس ها از SharePlay پشتیبانی می کنند.


SharePlay فقط به Apple TV Plus و Music محدود نخواهد شد - این یک API است که سایر توسعه دهندگان می توانند خدمات خود را در آن ادغام کنند و Disney Plus ، Hulu ، TikTok و موارد دیگر از قبل در آن حضور دارند (البته Netflix به طور قابل توجهی وجود ندارد). اپل همچنین توانایی به اشتراک گذاری صفحه نمایش شما از طریق FaceTime را نیز دارد.

این ویژگی حتی برای کاربرانی که با استفاده از FaceTime تازه اعلام شده برای وب به تماس می پیوندند پشتیبانی می شود.

برچسب ها : اپل, APPLE, FACETIME
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است