خودرو الکتریکی ولوو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ولوو با گزارش جدیدی از Automotive News که از نمایندگی‌های ولوو تهیه شده است، حرکت خود را به سمت خودرو الکتریکی ولوو افزایش می‌دهد که می‌گوید در چند سال آینده شاهد پنج خودروی برقی جدید و ارتقای عظیم کارخانه مونتاژ این شرکت سوئدی در کارولینای جنوبی خواهیم بود. این خبر مربوط به یک رویداد مربوط فروشندگان در میامی در هفته گذشته است، زمانی که ولوو برنامه های آینده خود را به حدود 800 خرده فروش از آمریکای شمالی و جنوبی ارائه کرد.

خودروهای الکتریکی ولوو آینده شامل یک کراس اوور بزرگ و کوچک و یک سدان جدید خواهند بود. انتظار می‌رود این کراس اوور فول سایز، که در واقع جایگزینی برای XC90 است، سال آینده وارد بازار شود و شباهتی به کانسپت شارژ از سال 2021 داشته باشد. باید سه ردیف صندلی ارائه دهد و در کنار XC90 فعلی فروخته شود. که همچنین ارائه یک فیس لیفت، در آینده قابل پیش بینی است. طبق این گزارش ولوو فروش حدود 20000 دستگاه خودرو در سال آینده را پیش بینی می کند.

283692 volvo concept recharge 1625068541 1 - 5 خودرو الکتریکی ولوو در چند سال آینده به بازار عرضه خواهد شد

در بین تولیدات آینده خودرو الکتریکی ولوو دو مدل اسپرت واگنی نیز وجود خواهند داشت که ظاهراً ولوو آنها را “وسایل نقلیه فعال” نامیده است، اما جزئیات دیگری در مورد این خودروها از جلسه به بیرون درز نکرده است. همچنین انتظار می‌رود که ولوو یک کراس اوور الکتریکی بین XC60 و XC90 در سال 2025 با تولید جهانی 100000 دستگاه در سال بسازد. همچنین به نمایندگی‌ها نسخه‌های اصلاح‌شده S90 و XC90 پلاگین هیبریدی نشان داده شده است. ساخت یک XC60 تمام الکتریکی و یک خودروی الکتریکی کوچکتر از کراس اوور کامپکت XC40 نیز شایعه شده است. یکی از سخنگویان ولوو که توسط Car and Driver با وی تماس گرفته شده است تنها گفت که این شرکت در مورد محصول آینده اظهار نظر نخواهد کرد.

عرضه دو مدل خودروی برقی توسط هوندا تا سال 2024
> > >

این محصول جدید الکتریکی به کارخانه ولوو با مساحت 2.3 میلیون فوت مربع در ریج‌ویل، کارولینای جنوبی، متکی است. این کارخانه در حال حاضر سدان S60 را تولید می کند، اما تنها بخش کوچکی از ظرفیت 150000 خودروی خود را در سال استفاده می نماید. بر اساس این گزارش، ولوو در حال برنامه ریزی یک “برنامه استخدام جاه طلبانه” است تا برای تولید خودروهای برقی آینده آماده شود. اولین کراس اوور الکتریکی اواخر سال جاری در آنجا تولید خواهد شد و Polestar نیز قرار است یک کراس اوور الکتریکی به نام Polestar 3 را در کارخانه کارولینای جنوبی بسازد. کراس اوور پرچمدار Volvo EV در اوایل سال 2023 تولید خود را آغاز می کند، زیرا ولوو انتقال خود را به یک برند تمام الکتریکی از سال 2030 آغاز خواهد نمود.

منبع خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *