• 23 خرداد 1403
1620623405 e0x7f8nuyaevw5 1280x720 1 - گوشی Aquos R6 کمپانی شارپ با دوربین منحصر به فرد ساخت Leica
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شاید شنیدن نام شارپ در کنار گوشی هوشمند کمی عجیب باشد، اما این کمپانی در بازار های محدود به خصوص ژاپن در این زمینه فعال است و اخیرا شایعاتی درباره گوشی جدید این شرکت با نام Aquos R6 منتشر شده است.

طرفدارن عکاسی و دوربین و همچنین طرفدارن گوشی همراه ممکن است نام Leica را شنیده باشند. این کمپانی معمولا در زمینه دوربین فعال است، اما همکاری های متعددی با هوآوی برای تولید پرچم داران این کمپانی داشته است به خصوص مدل های برتری که در صدر جداول قرار دارند. این همکاری برای مدتی به صورت انحصاری بود تا کمپانی های دیگری مثل وان پلاس به نیز به همکاری با Leica پرداختند.

همانطور که گفته شده شاید شنیدن نام شارپ در زمینه تولید گوشی های هوشمند کمی عجیب باشد، به خصوص که این کمپانی اخیرا در بازار های جهانی نیز حضور کمرنگی داشته است. ولی این کمپانی همچنان به فعالیت نسبی خود در بازار ژاپن ادامه می دهد و آخرین شایعات حاکی از آن است که شارپ با همکاری Leica در حال تولید یک گوشی هوشمند منحصر به فرد هستند. طی این شایعات تصویری پردازش شده از گوشی جدید با نام Aquos R6 منتشر شده است که با مدل های دیگر این کمپانی تفاوت دارد. در قسمت جلویی گوشی بر خلاف مدل های قبلی که به شکاف دوربین بسنده کرده بود، میتوان حفره دوربین سلفی را مشاهده کرد. صفحه نمایش این گوشی نیز در کناره ها منحنی بوده و به نظر می رسد که اصلا حاشیه ندارد.

ولی نکته ای که این گوشی را جذاب و منحصر به فرد میکند، دوربین پشتی آن است. این دوربین دارای لنز اصلی بسیار بزرگی است و در نگاه اول شمایل لنز دوربین های استاندارد را تداعی می کند. این طراحی عجیب بی شک در مقابل طراحی گوشی های مرسوم که از سه لنز استفاده می کنند، می درخشد، اما سوال اینجاست که آیا این لنز بزرگ به کیفیت دوربین های سه یا چهار لنزه عمل می کند یا خیر؟ کمپانی Leica معمولا محصولاتی با کیفیت و منحصر به فرد ارائه می دهد و بعید است که این کمپانی نامش را بر روی محصولی ثبت کند که به دوربین آن به اندازه گوشی های میان رده نیز عمل نکند. به گفته Nokishita منبع این شایعات، این گوشی روز دوشنبه به طور رسمی رونمایی خواهد شد و به برخی سوالات پاسخ خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *