زمان مطالعه: 2 دقیقه
کمپانی ریزر (Razer) امروز خبر های داغ متعددی برای گیمر ها دارد. این کمپانی به تازگی از مانیتور های ریزر رپتور 27 (Raptor) رونمایی کرده است. مانیتور های Raptor 27 دارای استاندارد THX برای شفافیت تصویر بوده و با رزولوشن QHD ، پنل IPS ، نرخ بروز رسانی تصویر 165 هرتز و همچنین پایه دیواری اختیاری VESA محصول بسیار جذابی است.

پنل IPS این مانیتور دارای ابعاد تصویر 2560 در 1440 می باشد این پنل دارای نرخ پاسخگویی 1 میلی ثانیه بوده، و هچنین از تکنولوژی Ultra Low Motion Blur برای ارائه تجربه گیمینگ با کیفیت تصویر برتر و نرخ فریم بالا بهره می برد. این مانیتور همچنین دارای آخرین نسخه تکنولوژی های Nvidia G-Sync و AMD FreeSync می باشد. استاندارد THX مانیتور رپتور27 به این معنی است که این مانیتور حدود 400 آزمایش مختلف را برای اطمینان از نزدیک بودن تصاویر نشان داده شده به منبع اصلی تصویر گذرانده است.


نکته ای که توجه ما را در مورد این صفحه نمایش به خود جذب کرد پایه جدیدی است که زیرر برای این مانیتور طراحی کرده است. این پایه با کاربر اجازه می دهد تا کابل های پشت مانیتور را در آن مرتب و پنهان کرده و از شلوغی بیش از حد جلوگیری کند. به گفته ریزر هدف این نوع طراحی ارائه تجربه بصری ساده و دلپسندی هم برای مانیتور و هم برای میز کامپیوتر است. با استفاده از این پایه میتوان اندازه، زاویه و میزان شیب صفحه نمایش را نیز تنظیم کرد. پایه دیواری اختیاری VESA که با آن اشاره شد نیز برای نصب مانیتور بر روی دیوار استفاده می شود که باید به صورت جداگانه با قیمت 99 دلار خریداری شود.

مانیتور های 27 اینچی Raptor دارای یک سال گارانتی بوده که این گارانتی فقط در صورت خرید مستقیم از فروشگاه Razer اعتبار خواهد داشت. مانیتور Razer Raptor 27 مدل 165 هرتز با قیمت 799 دلار و مدل 144 هرتز با قیمت 699 دلار عرضه شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.