1620984640 dualsense red and black 1280x720 1 - دسته های پلی استیشن 5 ماه دیگر در دو رنگ جدید عرضه خواهند شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کمبود موجودی کنسول پلی استیشن 5، سونی را از طراحی لوازم جانبی و کنترلر های این کنسول در رنگ های جدید منع نکرده است.

با اینکه بسیاری در خرید کنسول پلی استیشن 5 با مشکل مواجه شدند، آن کنترلر از افرادی که موفق به تهیه آن شدند، منتظر عرضه کنترلر های DualSense در رنگ های مختلف هستند. مایکروسافت با عرضه کنسول Xbox Series X|S در دو رنگ مختلف و سپس عرضه کنترلر های کنسول خود در رنگ های متعدد مثل زرد کمی زودتر از سونی عمل کرد، ولی سونی در این مورد محتاطانه عمل کرده و رنگ های پایه را برای کنترلر های جدید خود انتخاب کرده است. این دو کنترلر با نام های سیاهی نیمه شب (Midnight Black) و قرمز کیهانی (Cosmic Red) عرضه خواهند شد.
1620984657 dualsense midnight black - دسته های پلی استیشن 5 ماه دیگر در دو رنگ جدید عرضه خواهند شد
به گزارش هاسترتک، رنگ این دو کنترلر در قسمت هایی که دسته های اصلی سفید رنگ است، تغییر رنگ داشته است. دسته سیاه در دو سایه رنگ مشکی با جزییات خاکستری، و دسته قرمز در دو رنگ مشکی و قرمز با همان جزییات خاکستری دیده می شود. نکته جالب اینکه دسته سیاه رنگ شباهت زیادی به کنترلر کنسول پلی استیشن 4 دارد و طراحی آن توسط سونی برای بسیاری از کاربران قدیمی پلی استیشن خوشایند است. به نظر می رسد که این دو کنترلر به صورت همیشگی جزو خط تولید سونی باشد زیرا سونی نامی از محدود بودن و یا خاص بودن این دو مدل نبرده است.
1620984643 dualsense cosmic red - دسته های پلی استیشن 5 ماه دیگر در دو رنگ جدید عرضه خواهند شد
این دو کنترلر را میتوان از PlayStation Direct پیش خرید کرد و در ماه ژوئن نیز در فروشگاه ها عرضه خواهد شد. مدل مشکی رنگ با قیمت 69.99 دلار و مدل قرمز با قیمت 74.99 دلار عرضه خواهد شد. هر دو مدل از روز 11 ژوئن برای خریداران ارسال خواهد شد.

لیست بازی های سرویس PlayStation Plus نوسازی شده منتشر شد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *