1616253418 twd main 1280x720 1 - برنامه آشپزی الهام گرفته از سریال The Walking Dead
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
این روز ها تقریبا کسی نیست که اسم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) را نشنیده باشد و یا سریال را تماشا نکرده باشد. اما تا به حال شده فکر کنید اگر در این شرایط قرار گرفتید چه نوع غذاهایی میتوانید تهیه کنید و پخت و پز چگونه خواهد بود؟

البته منظور ما زمانی نیست که در جاده ها در حال فرار یا حرکت هستید و مجبور به خوردن تکه ای نان و یا قوطی کنسرو می شوید، بلکه زمانی که در جایی نسبتا امن ساکن شدید و میتوانید غذایی تدارک ببینید. شبکه AMC به همکاری شبکه Complex Networks برای این چالش ها جوابی تدارک دیده است. این سری برنامه تلویزیون Run the Dish که الهام گرفته از سریال مردگان متحرک است، به شما نشان خواهد داد که چطور میتوانید در آخرالزمان برای خود آشپژی کنید و غذا بپزید.

به گفته AMC این برنامه با توجه به دنیای تخیلی مردگان متحرک و در نظر گرفتن شرایط آخرالزمانی آن و به کمک تیم سری برنامه First We Feast تهیه خواهد شد. اگر نام این تیم برای شما اشناست دلیل آن این است که این تیم تهیه کننده سری برنامه محبوب Hot Ones است که در آن از بازیگران و افراد سرشناس دعوت می شود تا بال مرغ تند و آتشین میل کنند و در حین سوختن به سوالات محاسبه گر پاسخ دهند.

ساختن برنامه آشپزی درباره دنیایی که در آن زامبی ها مردم را به عنوان غذا میخورند شاید کمی عجیب به نظر بیاید، اما برنامه Run the Dish هیچ تمرکزی به جنبه تخیلی این برنامه ندارد، و تمرکز آن بر روی تهیه غذاهایی است که یک شخص می تواند در این شرایط برای خود تهیه کند. AMC  اعلام کرده که این برنامه به کمک ستارگان سریال مردگان متحرک و  آشپزان شبکه Complex Networks اجرا خواهد شد. متاسفانه تیزر یا اطلاعاتی از نوع غذاهایی که در این برنامه در نظر گرفته شده منتشر نشده است ولی میتوان انتظار داشت تا این غذا ها کمی نامتعارف و عجیب باشند.

سونی از ساخت سریال God of War، Horizon و Gran Turismo خبر داد
> > >
این مجموعه تنها محتوای مشترکی نیست که AMC در برنامه های خود دارد و اینگونه مشارکت ها در آینده برای تولید دیگر مجموعه ها ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *