Stranger-Things-Season-4
زمان مطالعه: 3 دقیقه

طبق گزارش‌ها، فصل چهارم سریال Stranger Things بودجه بسیار بیشتری دارد، برای هر قسمت 30 میلیون دلار! سریال علمی تخیلی موفق نتفلیکس پس از غیبت طولانی پس از انتشار فصل 3 در سال 2020، سرانجام در سال 2022 بازمی گردد. فصل 4 Stranger Things در دو پارت منتشر می شود که پارت 1 در 27 می و پارت 2 در 1 ژوئیه منتشر می شود.

این شروع استراتژی است که نتفلیکس برای پایان بزرگترین سریال اصلی خود آماده می کند، زیرا فصل 5 قرار است خط داستانی فعلی Eleven را به پایان برساند. Stranger Things فصل 4 راه درازی در تنظیم نحوه پایان سریال خواهد داشت و انتظار می‌رود این کار به شکلی حماسی انجام شود.

Eleven in Stranger Things season 4 trailer - بودجه 30 میلیون دلاری نتفلیکس برای هر اپیزود فصل چهارم سریال Stranger Things + تریلر با زیرنویس فارسی

فصل چهارم Stranger Things شش ماه پس از پایان فصل سوم اتفاق می افتد و شخصیت های اصلی را در سراسر جهان پراکنده کرده است. در نتیجه این تصمیم، دامنه Stranger Things در فصل 4 همچنان در حال رشد است. برادران دافر که این سریال را ساخته اند، این فصل را با بازی تاج و تخت مقایسه کرده اند زیرا هاپر در روسیه است، الون و بایرز در کالیفرنیا هستند، و بقیه شخصیت ها هنوز در هاوکینز، ایالت  ایندیانا هستند. به نظر می رسد که با افزایش بودجه نتفلیکس، مقایسه بازی تاج و تخت می تواند فراتر از داستان گسترده، دامنه وسیع و محبوبیت باورنکردنی باشد.

stranger things season 4 netflix release date what we know so far - بودجه 30 میلیون دلاری نتفلیکس برای هر اپیزود فصل چهارم سریال Stranger Things + تریلر با زیرنویس فارسی

در خبر جدیدی از وال استریت ژورنال، این رسانه گزارش می دهد که فصل چهارم Stranger Things گران ترین فصل برای یک سریال نتفلیکس است. گزارش شده است که هر قسمت دارای بودجه 30 میلیون دلاری است. این افزایش قابل توجه نسبت به بودجه قسمت های قبلی گزارش شده Stranger Things است که گفته می شد کمتر از 10 میلیون دلار برای هر قسمت در فصل 3 بود. نتفلیکس این برچسب قیمت گزارش شده را برای سریال تأیید نکرده است، اما هزینه ها به دلایلی می تواند باز افزایش یابد. برنامه طولانی تولید و افزایش حقوق احتمالی برای ستاره های آن، در این بین بی تقصیر نیستند.

آخرین تریلر The Legend of Zelda: Skyward Sword HD تغییرات بزرگی را نشان می دهد
> > >

stranger things season 4 - بودجه 30 میلیون دلاری نتفلیکس برای هر اپیزود فصل چهارم سریال Stranger Things + تریلر با زیرنویس فارسی

اگر مبلغ 30 میلیون دلار درست باشد، بودجه گزارش شده فصل 4 Stranger Things، این قسمت‌ها را به گران‌ترین قسمت‌های سریال های تلویزیونی تبدیل می‌کند که تا به امروز ساخته شده است. طبق گزارش‌ها، بودجه قسمت‌های Game of Thrones به 15 میلیون دلار رسید، در حالی که مارول استودیوز با نمایش‌های Disney+ خود به بالاترین سطح خود رسید، زیرا Loki، WandaVision و دیگران طبق گزارش‌ها 20 تا 25 میلیون دلار برای هر قسمت هزینه دارند. اگر فصل چهارم Stranger Things واقعاً گران‌ترین سریال هر قسمتی باشد که تا به حال ساخته شده است، آن عنوان را برای مدت طولانی بر اساس بودجه‌ی نزدیک به 500 میلیون دلاری The Lord of the Rings: The Rings of Power از Prime Video برای فصل اول حفظ نخواهد کرد.

Stranger things season 4 teased its spinoffs eleven - بودجه 30 میلیون دلاری نتفلیکس برای هر اپیزود فصل چهارم سریال Stranger Things + تریلر با زیرنویس فارسی

با این حال، سرمایه گذاری قابل توجه در بخش Netlfix قابل درک است. Stranger Things به شناخته‌شده‌ترین فرنچایز سرویس استریم تبدیل شده است و انتظار می‌رود که ببینیم فصل ۴ شامل چه مواردی می‌شود. بینندگان از دیدن سفر Eleven برای به دست آوردن مجدد قدرتش، فهمیدن اینکه چه اتفاقی برای هاپر افتاده است و اینکه چگونه تیم دسته جمعی Stranger Things Vecna ​​را از بین می برد بسیار هیجان زده هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *