Featured 1440x720 - انیمه بازی DOTA 2 توسط نتفلیکس در حال ساخته شدن است
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پس از معرفی شدن سری انیمه های بازی League of Legends حال نوبت بازی آنلاین معروف DOTA 2 رسیده است.

شاید شما نیز به یاد داشته باشید که بازی DOTA یا Defense of the Ancients فقط یک Mod برای بازی وارکرافت سه بود. بعد از مدتی این Mod در حدی معروف شد که توجه Valve را به خود جلب کرد. بعد از خریداری کردن حق انتشار بازی از بلیزارد Valve آزادانه شروع به گسترش بازی دوتا با عرضه نسخه دوم آن کرد. و آن را به قله هایی رساند که بلیزارد حتی در رویا هم نمیدید. این بازی امروزه یکی از پرطرفدار ترین و معروف ترین بازی های آنلاین و صحنه های رقابتی آنلاین است. حال Valve تصمیم گرفته که یک مجموعه انیمه با اقتباس از داستان یکی از شخصیت های بازی تولید کند.

شاید به جرات بتوان گفت دوتا و دوتا 2 پایه گذار بازی های سبک Multiplayer Online Battle Royale یا MOBA باشد. یک ژانر نسبتا نو ظهور که طی چند سال گذشته بازار بازی های آنلاین را دگرگون کرده است. در حال حاضر معروفیت بازی مثل فورت نایت بر روی رهبران این ژانر بازی مانند League of Legends و دوتا سایه افکنده است ولی این بازی ها همچنان به معروفیت خود باقی هستند و طرفداران خاص خود را دارند.

مانند هر بازی موفق دیگر، سازنده های دوتا نیز در صدد هستند که دامنه این بازی را به عرضه محصولات مرتبط گسترش دهند. البته ساختن یک فیلم کامل سی جی (CG Movie) کمی دور از انتظار است، و طرفداران باید به هرچیزی که شبکه نتفلیکس به همکاری استودیوی MIR برایشان در نظر گرفته اند بسنده کنند. استودیوی MIR ساخت انیمه های The Legend of Korra و Voltron را در پرونده خود دارد.

به روز رسانی Dota 2 بازی را برای تازه کار ها آسان تر میکند
> > >

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، DOTA: Dragon’s Blood نام انیمه این بازی است که درباره Davion یکی از شخصیت های بازی معروف به Dragon Knight است. البته نتفلیکس به یکی دیگر از شخصیت های بازی به نام میرانا (Mirana) نیز اشاره میکند، ولی به جز این موارد، اطلاعات دیگری درمورد این مجموعه در اختیارمان قرار نگرفته است. ساخته شدن یک انیمه از روی این بازی کمی باعث تعجب بود، ولی این اواخر نتفلیکس به ساخت این گونه مجموعه ها رقبت خاصی نشان داده است. این درحالی است که نتفلیکس به زودی فیلم سی جی دیگری با اقتباس از بازی رزیدنت اویل منتشر خواهد کرد.

انمیه بازی DOTA 2 در تاریخ 25 مارس سال 2021 بر روی پلتفرم انحصاری نتفلیکس عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *