ساعت هوشمند Moto 360 بعدی ممکن است دارای پردازنده اسنپدراگون 4100 باشد

اطلاعاتی توسط وب سایت 9to5Google به بیرون درز پیدا کرده که نشان می دهد ساعت هوشمند Wear OS با نام تجاری Motorola با پردازنده جدید Qualcomm Snapdragon Wear 4100 عرضه خواهد شد. اگر این تصاویر واقعی باشند، می تواند نشانه این باشد که Moto 360 بعدی (یا هر آنچه که نامیده می شود) می تواند عملکرد به مراتب بهتری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشد و ممکن است برخی از بازده های حاصل از ارتقا از پردازنده 28 نانومتری به پردازنده 12 نانومتری را به ارمغان بیاورد.
Moto 360 2019 از پردازنده Snapdragon Wear 3100 استفاده می کرد که فقط یک نسخه کوچک 2100 2016 بود. طبق ادعای کوالکام، 4100 جدید (ish) دارای 85 درصد پردازنده سریعتر، دو و نیم برابر GPU سریعتر و 25 درصد عمر باتری بیشتر، خواهد بود.
تصویری که ساعت هوشمند را نشان می دهد (و همینطور سیم پیچ شارژ بی سیم در آن مشخص است) ساعتی مجهز به نام پشتی دارای متن است و هنگامی که کاربر Reddit TheMacJezza آن را بزرگنمایی کرد، متوجه شد که به نظر می رسد در آن نوشته شده است “Snapdragon Wear 4100”. شاید این یک شایعه باشد، اما به نظر می رسد که این بدان معنا است که این Mystery Moto دارای پردازنه Snapdragon Wear 4100 است (به خصوص با توجه به اینکه Moto 360 فعلی نام پردازنده آن را نیز در پشت چاپ کرده است).
موتورولا در واقع خودش ساعت های هوشمند با مارک Moto نمی سازد. این برند به شرکتی به نام eBuyNow مجوز تولید داده که نسل سوم Moto 360 را در سال 2019 عرضه کرد. eBuyNow بعداً با شرکت دیگری به نام CE Brands ادغام شد.
تاریخ Steam Next Fest 2021 تأیید شد
بیشتر

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

سامسونگ روی کارت اعتباری بیومتریک کار می کند که اثر انگشت شما را اسکن می کند

خواندن مطلب بعدی ←

فرود موفقیت آمیز Starship شرکت اسپیس ایکس و سپس انفجار آن روی زمین

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.