• 31 اردیبهشت 1403
1617041606 vqxv8nsetzudvnheejiaeq - فروش موفق Monster Hunter Rise افتخار جدید کپکام
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با اینکه بازی Monster Hunter Rise یک عنوان انحصاری برای کنسول Switch نینتندو است، ولی گزارشات ثبت شده حاکی از آن است که این بازی فروش بسیار موفقی داشته است.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، به نقل از کمپام استودیوی سازنده بازی، تا به حال 4 میلیون نسخه از این بازی به دنیا عرضه شده است. این4 میلیون نسخه، شامل نسخه هایی که قبل از عرضه بازی به فروش رفته اند نیز می شود، و البته در نظر داشته باشید که این عدد ققط مربوط به نسخه های عرضه شده است و نه  نسخه های فروش رفته. با این حال کمپام امروز اعلام کرد که این بازی فروش فوق العاده ای طی تعطیلات آخر هفته گذشته داشته است.

با این وجود احتمال اینکه تقریبا تمام این 4 میلیون نسخه فروش رفته باشد وجود دارد، زیرا این بازی در نقد و بررسی ها امتیازت نجومی دریافت کرده است و امتیاز متامتریک داده شده با آن تا امروز 87 از 100 می باشد. در کنار این نقد و بررسی ها، کمپام برای بالا بردن هیجان و هایپ بازی دو نسخه دمو از آن را نیز قبل از عرضه بازی در دسترس بازکن ها قرار داده است.

با وجود اینکه Monster Hunter Rise در حال حاضر فقط به طور انحصاری برای کنسول نینتندو عرضه شده است، اما مدتی قبل کپکام تایید کرد که نسخه PC این بازی در اوایل سال 2022 عرضه خواهد شد. هیچ گونه اطلاعی از تاریخ دقیق تر عرضه آن و یا عرضه Monster Hunter Rise بر روی کنسول وجود ندارد، اما با توجه به در نظر گرفتن زمان عرضه بازی میتوان گفت که این بازی حدود یک سال ، عنوانی انحصاری باقی خواهد ماند، که ممکن است زمان زیادی برای طرفداران سرسخت Monster Hunter باشد.

فروش موفق Monster Hunter Rise افتخار جدید کپکام
> > >

بی شک فروش خوب آخر هفته گذشته، اولین برتری برای این عنوان خواهد بود و با شروع قدرتمند این بازی، به زودی اخباری دیگری از موفقیت های بعدی آن خواهیم شنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *