• 31 اردیبهشت 1403
1614403038 monster hunter rise 1440x720 - بازی Monster Hunter Rise سال بعد برای PC عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
به تازگی خبر انتشار عنوان Monster Hunter Rise برای کاربران رایانه های شخصی توسط شرکت کپ کام (Capcom) تایید شده که قرار است در اوایل سال 2022 عرضه شود.
تهیه کننده این عنوان آقای ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto) در طی مصاحبه ای با IGN بدون صحبت چندان زیادی راجع به جزئیات و پروسه کنونی ساخت این عنوان برای PC، در اظهارات خود اشاره کرد که بنا به درخواست زیاد بسیاری از طرفداران، آن ها تصمیم گرفته اند تا نسخه PC این بازی را هم منتشر بکنند:
“از آنجا که بسیاری از هواداران عنوان Rise، به خصوص هواداران خارجی، از ما درخواست کردند تا این بازی را نیز برای رایانه های شخصی منتشر کنیم، ما تصمیم گرفتیم تا نسخه ای از بازی Monster Hunter Rise را برای کاربران PC توسعه دهیم که قرار است در اوایل سال 2022 عرضه شود.
این بازی در حال حاضر در مراحل اولیه ساخت و توسعه خود به سر می برد و ما در زمان مناسبش اطلاعات و جزئیات بیشتری را در این مورد با هواداران به اشتراک خواهیم گذاشت.”
اگر چه بازی Monster Hunter Rise ابتدا تنها به عنوان یک بازی انحصاری برای نینتندو سوییچ معرفی شد، اما شاید خبر انتشار نسخه PC آن برای بعضی از افراد چندان سورپرایز کننده نبود. زیرا مدتی پیش در پی رخنه باج‌افزاری هکر ها علیه کپ کام، بسیاری از اطلاعات و پروژه های آینده این شرکت به صورت آنلاین لیک شد که در میان این اطلاعات برنامه انتشار بازی Monster Hunter Rise نیز دیده شده بود.
انتشار این عنوان برای کنسول های Playstation و Xbox چندان محتمل به نظر نمی رسد، اما به هر حال هر تصمیم گیری در این رابطه به توافقات بین نینتندو و شرکت کپ کام بستگی دارد.
بازی Monster Hunter Rise دیروز در تاریخ بیست و ششم مارس 2021 برای کنسول سوییچ عرضه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *