زمان مطالعه: 2 دقیقه
مایکروسافت امروز آزمایش طراحی آفیس جدید خود را آغاز کرده است. مایکروسافت قبل از اینکه ماه گذشته فاش کند که رابط کاربری جدید Office برای مطابقت با سیستم عامل ویندوز 11 طراحی شده است، ابتدا تغییرات طراحی خود را به Office منتقل کرد.  قبل از اینکه در اواخر امسال برای همه کاربران Microsoft 365 در دسترس باشد، Office Insiders می تواند به UI جدید برای آزمایش دسترسی پیدا کند.
تغییرات اصلی یک نگاه گرد به نوار روبان Office است، با تغییراتی ظریف در برخی از دکمه های Word ،Excel ،PowerPoint و Outlook. مایکروسافت در ابتدا تغییرات چشمگیرتری در رابط کاربری Office خود ایجاد کرده بود که شامل حرکت به سمت نوار فرمان بیشتر به جای رابط روبان سنتی بود.
به نظر می رسد که حداقل در حال حاضر، مایکروسافت به تدریج تغییرات ظریفی را در طراحی Office خود ایجاد کرده است تا اینکه کاملا رابط روبان را خراب کند. مایکروسافت هنوز در حال کار بر روی فرمان تطبیقی است که در نهایت مشاهده خواهد شد، رابط نوار Office با یک نوار ابزار جایگزین می شود که می تواند برای حرکت در نزدیکی اقدامات شما در اسناد باز شود.
انتظار داریم قبل از هرگونه تغییر اساسی در نسخه های اصلی دسکتاپ Word ،Excel ،PowerPoint و Outlook، این تغییرات در نسخه وب و تلفن همراه Office ظاهر شود. مایکروسافت سال گذشته گفته بود که ممکن است یک یا دو سال طول بکشد تا این تغییرات انجام شود، بنابراین ما فقط در حال مشاهده اولین تغییرات در زمان فعلی برای ویندوز 11 هستیم.
این رابط Microsoft Office به روز شده برای ویندوز 10 و ویندوز 11 برای آزمایش کنندگان، در دسترس است. اگر شما عضو گروه Office Insiders باشید و می توانید روزرسانی های کانال بتا را در تنظیمات Office دریافت کنید. پس از به روزرسانی، یک نماد مگافون در بالای هر برنامه Office به شما امکان می دهد رابط کاربری جدید را روشن یا خاموش کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.