• 31 اردیبهشت 1403
1614886430 megraphic - Microsoft Edge ویژگی راه اندازی سریع و زبانه های عمودی را عرضه کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مایکروسافت در ماه جاری برخی از پیشرفت های جدید را در مرورگر Edge خود ارائه داده است. در حالی که سازنده نرم افزار Edge تقریباً یک سال پیش ارائه زبانه های عمودی را اعلام کرده بود، این ویژگی سرانجام در ماه جاری برای همه کاربران Edge قابل استفاده است. از این پس می توانید به جای ایجاد لیست طولانی سنتی از برگه ها در بالای صفحه، برگه ها را در کنار مرورگر قرار دهید.
ویژگی برگه های عمودی برای صفحه های 16:9 ایده آل به نظر می رسد و می توانید با یک کلیک بین برگه ها جابجا شوید یا برخی از Tab ها را با هم گروه کنید. فقط چند هفته پس از عرضه ویژگی Sleep Tabs در Edge که به منظور آزاد کردن خودکار منابع سیستم برای برگه های غیرفعال در صورت باز بودن مقدار زیادی تب، اینبار قابلیت برگه های کناری برای کاربران در دسترس قرار گرفته است.
مایکروسافت همچنین در ماه جاری تجربه راه اندازی Edge را بهبود می بخشد. یک ویژگی جدید تقویت راه اندازی در حال اجرا است که باعث می شود مرورگر پس از راه اندازی مجدد دستگاه 41 درصد سریعتر باز شود. لیات بن زور، یکی از مدیران مایکروسافت که در بخش “زندگی مدرن” کار می کند، می گوید: “آزمایشات اولیه نشان می دهد که زمان راه اندازی با این ویژگی از 29 درصد به 41 درصد بهبود یافته است.” “تقویت راه اندازی در این ماه به طور خودکار فعال می شود و می توانید برای شخصی سازی بیشر Microsoft Edge به منوی تنظیمات مرورگر خود دسترسی پیدا کنید.”
اگر به نوعی هنوز از Bing استفاده می کنید و به Google تغییر وضعیت نداده اید، مایکروسافت همچنین در حال کار در نتایج جستجو از Edge است. نتایج جستجوی محبوب مانند دستور العمل ها به زودی شامل تصاویری بهبود یافته خواهند شد. موضوعات بزرگی مانند “زرافه ها” یا “کنیا” نتایج بصری را در یک اینفوگرافیک در بالای نتایج جستجو جمع می کنند. به گفته مایکروسافت، این نتایج جستجوی جدید باید “در هفته های آینده” در ایالات متحده در دسترس باشد. و پس از آن در سراسر جهان قابل استفاده خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *