1624097177 metro exodus upgrade 1280x720 1 - بازی Metro Exodus برای کنسول های نسل جدید عرضه شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یک بازی دیگر به جمع بازی هایی که از نسل قبل به نسل جدید وارد شده اند پیوست. بازی مترو اکسودوس (Metro Exodus) از کمپانی 4A Games وDeep Silver امروز برای کنسول های اکس باکس سری اکس و پلی استیشن 5 عرضه شد و به گفته کمپانی سازنده هر دو نسخه از زرولوشن 4K و نرخ فریم 60 به همراه نورپردازی ray-traced پشتیبانی میکنند.

این نسخه از بازی برای افرادی که مترو را بر روی کنسول های نسل قبل تهیه کرده اند، رایگان خواهد بود. همچنین کسانی که برای اولین بار به جمع طرفداران مترو میپیوندند میتوانند نسخه Complete Edition جدید بازی را بر روی کنسول های نسل جدید تهیه کنند. Metro Exodus Complete Edition در حال حاضر برای کنسول های اکس باکس سری اس و اکس و پلی استیشن 5 و همچنین اکس باکس وان موجود است، اما خبری از این نسخه برای پلی استیشن 4 نیست. بازی Metro Exodus Complete Edition همچنین شامل دو بسته الحاقی عرضه شده برای بازی با نام های Sam’s Story و The Two Colonies می شود، که داستان های متفاوتی را از خط داستان اصلی بازی به نمایش می کشد.

1624097145 metro exodus upgrade features 1024x847 - بازی Metro Exodus برای کنسول های نسل جدید عرضه شد

سازندگان بازی لیستی از تغییراتی که در نسخه کنسول های نسل جدید ایجاد شده منتشر کرده اند و در کنار آن این تغییرات صورت گرفته در نسخه کنسول های اکس باکس سری اکس و پلی استیشن 5 را با نسخه Enhanced Edition کامپیوتر های شخصی که ماه پیش عرضه شد منتشر کرده اند. تنها تفاوتی که در این دو پلتفرم مشاهده می شود، کیفیت بالای بازتاب سطوح ray-traced و پشتیبانی از DLSS 2.0 است.

تریلر جدید God of War Ragnarok با زیرنویس فارسی
> > >

در کل میتوان گفت که این نسخه جدید از لحاظ بصری بسیار تاثیر گذار است و بهینه سازی های صورت گرفته به راحتی به چشم می آید، پس اگر از طرفداران سری بازی های مترو هستید میتواند نسخه اکس باکس سری اکس  و پلی استیشن 5 را از امروز تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *