• 31 اردیبهشت 1403
بازسازی بازی های مکس پین 1 و 2 آغاز شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کمپانی Remedy Entertainment سازنده بازی پرطرفدار مکس پین خبر از بازسازی بازی Max Payne و Max Payne 2: The Fall of Max Payne داد. این بازسازی با موافقت  Rockstar Games در حال توسعه است.

سم هاوزر موئسس راکستارگیمز در این باره گفت:

وقتی دوستانمان در استودیوی Remedy در باره بازسازی نسخه های اریجینال مکس پین با ما تماس گرفتند، بسیار هیجان زده شدیم. ما طرفداران پروپا قرص تمامی پروژه های Remedy در سال های اخیر هستیم و بی صبرانه در انتظار بازی کردن نسخه های جدید هستیم.

شروع رابطه بین استودیوی های Remedy Entertainment و  Rockstar Games به عرضه نسخه اصلی بازی مکس پین 1  و 2 بازمیگردد. این بازی توسط Remedy توسعه یافته و توسط  راکستار گیمز منتشر شد. هر دو عنوان اثری جاودان در فرهنگ عامه داشته اند که آن را مدیون اتمسفر نئو-نوآر بازی، داستان سرایی پیشگامانه و گیم پلی به سبک ” Bullet-time” هستند.

5RqaMbDL2dEpYq2LNMUgFk 970 80.jpg - بازسازی بازی های مکس پین 1 و 2 آغاز شد

ترو ویرتالا مدیر عامل Remedy نیز در این باره گفت:

مکس پین همیشه جای خاصی در قلب ما در Remedy  داشته است و میدانیم که میلیون ها طرفدار در سرتاسر دنیا همین حس را دارند. ما بسیار هیجان زده هستیم تا بار دیگر طی همکاری با راکستار گیمز داستان، اکشن و اتمسفر بازی های اصلی مکس پین را با روش ها و از مسیری جدید به بازیکن ها ارائه دهیم.

بر اساس توافق نامه امضا شده توسط این دو کمپانی، Remedy بازی های جدید را تحت یک عنوان برای پلتفرم های کامپیوتر شخصی، پلی استیشن 5 و اکس باکس سری اس و اکس، و با استفاده از موتور گرافیکی Northlight عرضه خواهد کرد.

فروش بازی Resident Evil Village از 6.1 میلیون نسخه گذشت
> > >

0000003273.0 - بازسازی بازی های مکس پین 1 و 2 آغاز شد

بودجه این توسعه توسط راکستار گیمز پشتیبانی مالی خواهد شد که با دیگر عنوان های AAA عرضه شده توسط Remedy برابری خواهد کرد. طی این قرارداد،  Remedy پس از سرمایه گذاری برای توسعه، تبلیغات و دیگر مخارج بازی، حق امتیاز آن را در اختیار خواهد داشت.

در حال حاضر این پروژه در مراحل کانسپت یا طرح مفهومی می باشد و هنوز اطلاعاتی برای انتشار آماده نیست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *