1613068561 2021 02 12 03 35 22 untitled design 78 jpg 15001000 opera - پشتیبانی مسترکارت از رمز ارز ها
زمان مطالعه: 2 دقیقه

این روزهای صحبت از آن است که رمز ارز، آینده تجارت و معاملات خواهد بود، و دسترسی نداشتن یا اطلاع نداشتن به آن یعنی شکست. آیا این گمان زنی ها درست است؟

به نظر میرسد جواب هرچه که باشد، هر روز کمپانی ها و افراد سرشناس بیشتری به سمت این ارزهای دیجیتال روی می آورند و از آن پشتیبانی میکنند. اوایل این هفته صاحبان بیت کوین موفقیت بزرگی باسرمایه گذاری کمپانی خودرو سازی تسلا بر روی این رمز ارز کسب کردند. خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین توسط این کمپانی باعث شد تا رکورد 48 هزار دلار برای هر بیت کوین ثبت شود که در تاریخ رمز ارز ها بی سابقه است. موضوع دیگری که نشانگر افزایش ارزش رمز ارز هاست، اطلاعیه است که توسط مسترکارت روز 4 شنبه این هفته منتشر شد. طی این خبر مسترکارت اعلام کرد که به زودی معاملات توسط رمز ارزها را در شبکه خود پیاده سازی خواهد کرد.مسترکارت در حال حاضر کارت های مرز ارز خاصی را ارائه می دهد، ولی این کارت ها طی همکاری با برخی فروشنده ها و صرافی ها برای تبدیل رمز ارز به واحد های پولی سنتی استفاده می شود که میتواند در معاملات از آن ها استفاده کرد. این درحالی است که پایه گذاری و داخلی سازی رمز ارزها در شبکه مسترکارت به این معنی است که کاربران میتوانند به طور مستقیم پرداخت های خود را از طریق رمز ارز ها انجام دهد.

خرید اتومبیل از تسلا با پرداخت بیت کوین بجای پول!
> > >

به گفته راج هامودهاران مدیر محصولات و دارایی های دیجیتال مسترکارت:

شما هر دیدگاهی که از رمز ارزها دارید، چه کاملا طرفدار آن و یا نسبت به آن شکاک باشید، اهمیت و ارزش رمز ارز ها و دارایی های دیجیتال در روش های پرداخت، همه روزه رو به افزایش است. مسترکارت با این عمل قصد ندارد به شما پیشنهاد دهد که رمز ارز بخرید، اما ما قصد داریم به مشتریان؛ فروشندگان و تجار این امکان را بدهیم که هرگونه ارز ائم از سنتی و دیجیتال را به هر نحوی که نیاز دارند جا به جا کنند.

در ادامه هامودهاران اعلام کرد که مسترکارت فقط تعداد محدودی از رمز ارز ها که امنیت، ارزش و قانونی بودن آنها تایید شده و بازده مناسبی داشته باشد را پشتیبانی خواهد کرد، و این بدین معنی است که لیست بلند بالایی از سکه های متفرقه و ناشناس پشتیبانی نخواهد شد.

1613068599 cryptocurrency accepted - پشتیبانی مسترکارت از رمز ارز ها

این هفته برای طرفداران رمز ارز ها هفته پر شور و شوقی بود.ابتدا با سرمایه گذاری عظیم تسلا بر روی بیت کوین و حال پشتیبانی مسترکارت از این ارزها. این درحالی است که اکتبر سال گذشته پی پال نیز اعلام کرد که به زودی از روز از های معتبر برای خرید، فروش ، و پرداخت پشتیبانی خواهد کرد. حال سوال اینجاست که آیا این موضوع باعث افزایش ارزش مجدد این رمز ارز ها خواهد شد یا خیر؟ قطعا به پشتیبانی بیشتر از سوی کمپانی های بزرگ افراد بیشتری از این ارز ها مطلع شده و در نتیجه درخواست آن نیز افزایش میابد، زیرا همانطور که احتمالا میدانید، تعداد این سکه ها نامحدود نیست و روزی منبع آن با پایان میرسد.

بیل گیتس: دنیای ما هیچ نیازی به بیت کوین ندارد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *