1614071651 lg rollable 1280x720 1 - LG: سرنوشت گوشی های رول شونده مشخص نیست
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پروژه گوشی های های رول شونده ال جی در حاضر متوقف شده ولی به طور کلی لغو نشده است.

این اواخر شایعاتی در مورد خداحافظی ال جی با بازار گوشی های موبایل در فضای مجازی منتشر شد. طی این شایعات نامه ای از سوی مدیرعاملان کمپانی به کارکنان ارسال شده بود که این موضوع را تایید میکرد، ولی ال جی پس از مدت کوتاهی این شایعات را رد کرد. با اینکه ما صحبت های ال جی را مدنظر قرار میدهیم. نمیتوان وقایع حال حاضر را نادیده گرفت و از اخبار این کمپانی چشم پوشانی کرد.

ال جی ماه گذشته طی CES 2021 با معرفی گوشی هوشمند با صفحه نمایش های رول شونده خود هیاهوی خاصی ایجاد کرد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. ولی حال کمپانی اعلام کرده است که هنوز تصمیم نهایی را برای این پروژه نگرفته است. برخلاف کمپانی Oppo که سال گذشته صفحه نمایش مشابه ای را به نمایش گذاشت و سپس اعلام کرد درحال حاضر برنامه ای برای تولید این سری گوشی ها ندارد، ال جی ابتدا تایید کرد که این نوع تکنولوژی نوع آورانه را طی سال جاری میلادی در گوشی های همراه خود استفاده خواهد کرد.حال به نظر میرسد این موضوع صحت ندارد.
به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، به نقل از یک منبع داخلی از این کمپانی، ال جی پروژه گوشی های رول شونده را متوقف کرده است و به تولید کنندگان قطعات و خط تولید ها اعلام کرده که تمامی فعالیت های خود را بر روی این قطعات متوقف کنند و در صورت نیاز برای خسارت های ممکن غرامت پرداخت خواهد کرد. با توجه به شایعاتی که درباره توقف فعالیت های ال جی بر روی گوشی های هوشمند منتشر شده بود، باور این گزارش ممکن است کار آسانی باشد.
ال جی لیست گوشی هایی که اندروید نسخه 12 و 13 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد
> > >

با این حال این بار هم ال جی در مصاحبه ای با وبسایت خبری Verge اعلام کرده است که این موضوع صحت ندارد و در حال حاضر این پروژه فقط در حالت تعلیق قرار دارد و تصمیم نهایی برای آن اتخاذ نشده است. اما ممکن است که به طور کلی متوقف شود. بی شک ال جی طی سال های گذشته با چالش های بزرگی در بازار گوشی های هوشمند روبرو بوده و افت میزان فروش و ضرر و زیان های بزرگ گواه بر این واقعیت است. اگر ال جی قصد دارد به فعالیت در بازار گوشی های هوشمند ادامه دهد باید به زودی تصمیم خود را گرفته و اطلاعیه قوی به بازار ارائه دهد زیرا انتظارات بازار همه روزه در حال افزایش است و کار را برای احیای قوی فعالیت های ال جی دشوار میکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *