ال جی لیست گوشی هایی که اندروید نسخه 12 و 13 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد

با منتشر شدن خبر منحل شدن تولید گوشی های همراه ال جی (LG) و آرام شدن اوضاع، این کمپانی اقدام به انتشار لیست گوشی های همراهی که پشتیبانی نرم افزاری خواهند شد کرد.

در حین اتشار خبر تعطیلی بخش گوشی های همراه ال جی، این کمپانی اعلام کرد، که به مدت سه سال به پشتیبانی نرم افزاری آخرین گوشی های عرضه شده توسط ال جی خواهد پرداخت، اما در آن زمان، اطلاعاتی از مدل های مورد نظر منتشر نشد و فقط اطلاع داشتیم که برخی گوشی ها به روز رسانی نسخه 11 اندروید را دریافت خواهند کرد. حال بعد از گذشت چند روز کمپانی کره ای لیستی از گوشی ها هوشمندی که اندروید نسخه 12 و 13 را نیز دریافت خواهند کرد، منتشرکرد.

لیست گوشی هایی که نسخه 11 اندروید را دریافت خواهند کرد:

ال جی لیست گوشی هایی که اندروید نسخه 12 و 13 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد
البته در نظر داشته باشید، که این تاریخ های عرضه مربوط به کشور آلمان می باشد و عرضه این نسخه از اندروید در کشور های دیگر ممکن است کمی زودتر یا دیرتر اتفاق بیافتد، ولی بدون شک از راه خواهد رسید. با این حال این تاریخ های عرضه ممکن است در تخمین تاریخ احتمالی عرضه این بروز رسانی، برای کشور های دیگر نیز مناسب باشد.در ادامه لیست گوشی هایی که اندروید نسخه 12 را دریافت خواهند کرد شامل موارد زیر است:

  1. LG Wing
  2. LG Velvet
  3. LG Velvet LTE
  4. LG V50S
  5. LG V50
  6. LG G8
  7. LG Q31
  8. LG Q52
  9. LG Q92
و در نهایت گوشی های هوشمند LG که نسخه اندروید 13 را دریافت خواهند کرد، شامل مدل های LG Velvet، LG Velvet LTE و LG Wing خواهد بود.
بررسی تخصصی دوربین Nikon Z fc + تیزر معرفی با زیرنویس فارسی
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

اپل آیپد Pro نسل جدید با کمبود موجودی روبرو خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

ناسا پرواز هلیکوپتر نبوغ را به تعویق انداخت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *