1617178669 image 2021 03 31 124744 - قفل کنسینگتون VeriMark برای کامپیوتر های شخصی عرضه شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اسکنرهای اثر انگشت به یک سخت افزار استاندارد برای گوشی های همراه تبدیل شده اند و با وجود اسکنر های مشابه بر روی لپتاپ های، کامپیوتر های شخصی از این امکان بی بهره مانده اند.

البته اسکنر های اثر انگشت USB خاصی نیز وجود دارند، ولی برای لپتاپ ها و بدون کابل هستند. کنسینگتون درصدد است با عرضه اسکنرهای اثر انگشت مدل VeriMark این کمبود را برای کامپیوترهای شخصی جبران کند. این کمپانی ابتدا در سال 2017 از اسکنر های VeriMark پرده برداری کرد. این اسکنر ها بی شک برای لپتاپ هایی که قفل داخلی ندارند طراحی شده است، زیرا با اتصال از درگاه USB در کنار لپتاپ، تقریبا نامرئی به نظر میرسند. اما این دستگاه برای کامپیوتر های شخصی که معمولا درگاه USB در پشت کیس است، گذینه مناسبی نیست.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، در پاسخ به این مشکل، کنیسنگتون اقدام به عرضه مدل دسکتاپ قفل های VeriMark کرده است، که دارای کابل 1.1 متری بوده، و با قابلیت خواندن اثرانگشت 360 درجه و با امکان قرار دادن آن بر روی تمامی سطوح، به کاربر این آزادی را می دهد، که به هر نحوی که راحت هستند از آن استفاده کنند. VeriMark Desktop دارای دو گواهینامه FIDO U2F و WebAuthn بوده، و با تمام استاندارد های دولتی همخوانی دارد، که میتوان از آن برای تمامی استفاده های امنیتی و خصوصی بهره برد. با توجه به اینکه این قفل یک محصول مخصوص دسکتاپ است، با دو قابلیت Windows Hello و Windows Hello for Business نیز همخوانی کامل دارد.

این دستگاه اطلاعات اثر انگشت ثبت شده را بر روی خود دستگاه نگه داری میکند و نه بر روی کامپیوتر، تا مشکلات امنیتی و هرگونه نشت اطلاعات و نفوذ را به حداکثر برساند. اسکنر اثر انگشت VeriMark Desktop در حال حاضر با قیمت 75 دلار برای خرید موجود است.

لاجیتک G FITS هدفون بی سیمی که قالب گوش شما را به خود میگیرد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *