1626867484 windows 11 update 1280x720 1 - اینتل ناخواسته تاریخ عرضه ویندوز 11 را فاش کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این هفته شرکت اینتل به طور تصادفی تاریخ عرضه ویندوز 11 را فاش کرد. این اطلاعات در مدارک پشتیبانی برخی پردازنده های این شرکت دیده شده است. به گفته این مدارک ویندوز 11 نسخه 64 بینی در مال اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

البته این اطلاعات ممکن است موقتی باشد زیرا برخی از تاریخ های عرضه ثبت شده در آن ها دچار تغییراتی شده است.در این مدارک از پردازنده های سری Apollo Lake, Skylake, Kaby Lake, Coffe Lake, Amber, Gemini, Whiskey, Comet, Ice, Lakefield, Jasper Lake, Tiger Lake, Rocket Lake, DG1 و Elkhard Lake نام برده شده است و میتوانید محتویات کامل آن را در این لینک مشاهده کنید.

مدتی قبل مایکروسافت اعلام کرده بود که بروز رسانی ویندوز 11 برای ویندوز 10 تا سال 2022 عرضه نخواهد شد، این اطلاعیه در کنار مدارک نشت کرده نشان می دهد که ممکن است ویندوز 11 به همراه دستگاه های جدید، طی اکتبر سال 2021 عرضه شود. برخی از توسعه دهندگان سیستم عامل ها و نرم افزار ها نسخه ای از محصول جدید خود را قبل از عرضه عمومی در اختیار تولید کنندگان سخت افزار قرار می دهند، تا این سیستم عامل ها ابتدا بر روی دستگاه های جدید عرضه شود. گاهی نیز این سخت افزار ها تولید شده توسط خود شرکت توسعه دهنده می باشد. همانند تبلت های Surface شرکت مایکروسافت. پس انتظار می رود که ویندوز 11 قبل از تاریخ عرضه عمومی آن در سال 2022 ابتدا برای دستگاه های این چنینی عرضه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *