• 10 خرداد 1403
1624631946 instagram cube main uns 1280x720 1 - کاربران اینستاگرام از امروز میتوانند از طریق مرورگر دسکتاپ اقدام به ارسال پست کنند
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اینستاگرام برای کاربران عادی که عکسی از خود با استفاده از گوشی همراه میگیرند و بلافاصله آن را از طریق نرم افزار این پتلفرم پست می کنند بسیار راحت و کارآمد است. اما اینستاگرام به مرور زمان به پلتفرمی بیش از پلتفرم اشتراک عکس تبدیل شده است. در سال های اخیر، کسب و کار، فروش محصول و تبلیغات جزو فعالیت های پایه و اساسی کاربران اینستاگرام شده است و برای صاحبان این کسب و کار ها و هنرمندان محدود شدن به استفاده از نرم افزار های گوشی همراه برای ارسال پست می تواند بسیار ناکارآمد و خسته کننده باشد.
1624631869 instagram desktop - کاربران اینستاگرام از امروز میتوانند از طریق مرورگر دسکتاپ اقدام به ارسال پست کنند
اینستاگرام با دانستن این موضوع مدتی است که خود را در مسیر برطرف کردن این نیاز قرار داده است. تا به امروز برای ارسال تصاویر ویرایش شده نیاز بود که این دسته از کاربران، تصاویر خود را با دوربین یا گوشی خود بیاندازند، آن را به کامپیوتر خود منتقل کنند، ویرایش کنند و سپس برای ارسال دوباره به گوشی و یا تبلت خود منتقل کنند که میتوانست کار بسیار طاقت فرسایی باشد. اما این موضوع از امروز تغییر کرده است. زیرا کاربران حال میتوانند با استفاده از مرورگر کامپیوتر و لپتاپ خود اقدام به ارسال پست در اینستاگرام کنند. تصویر زیر نشان دهنده این گذینه جدید در بین ابزار اینستاگرام بر روی مرورگر های کامپیوتر است.
1624631961 instagram upload insert - کاربران اینستاگرام از امروز میتوانند از طریق مرورگر دسکتاپ اقدام به ارسال پست کنند
این قابلیت تمام امکانات پایه ارسال پست استاندارد اینستاگرام را شامل می شود، همانند خاموش و روشن کردن نظر ها، قابلیت ارسال لوکیشن اضافه کردن موضوع و غیره. با اینکه این امکانات گذینه های جدیدی نیستند اما برای کاربران دسکتاپ خبر بسیار خوبی است. این قابلیت میتواند کار را برای کسب و کار های کوچک، برند ها و طراحان و هنرمندان که نیازمند تولید و ارسال تصاویری حرفه ای و ویرایش شده راحت تر کند. هنوز مشخص نیست این قابلیت در دسترس چه تعداد از کاربران اینستاگرام قرار گرفته است، اما به نظر میرسد که به صورت جهانی در حال عرضه است و به زودی همه کاربران به آن درسترسی خواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *