1613314384 huawei console - هواوی در حال ساخت یک کنسول بازی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Huawei در حال کار بر روی یک کنسول بازی مانند PlayStation و Xbox است. طبق گزارش از طرف Huawei Central ، در پستی که توسط یک خبر در Weibo منتشر شد، مشخص شد که Huawei در حال کار بر روی ساخت یک کنسول بازی و جدیدترین لپ تاپ های اختصاصی برای بازی است.

هیچ تاریخی در مورد زمان عرضه اولین کنسول بازی هواوی مشخص نشده است. با این حال ، این شرکت مجموعه ای از نوت بوک های بازی را به مجموعه فعلی خود اضافه می کند. در مورد مشخصات کنسول بازی آینده یا نوت بوک ها، هم هیچ اظهار نظری نشده، اما باید ببینیم که جسارت هواوی برای ورود به این عرصه و مقابله با، کنسول های بازی سه گانه انحصاری ایجاد شده توسط سونی و مایکروسافت و نینتندو، این کمپانی را به کدام مسیر سوق می دهد، یک کنسول شکست خورده دیگر یا رقیبی برای کنسول های فعلی. اخیراً فروش نینتندو به لطف کنسول سوییچ به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

این یک دوره دشوار دو ساله برای غول فناوری چینی بوده است زیرا تلفن های هوشمند آنها نمی توانند نسخه مجاز گوگل را روی دستگاه های اندرویدی خود نصب کنند. بعد از قطع تامین تراشه های گوشی های هوشمند هواوی، توسط دولت ایالات متحده ، اوایل سال نیز Huawei Technologies مجبور شد تجارت تلفن های هوشمند Honor را رها کند.

1613314598 gsmarena 000 - هواوی در حال ساخت یک کنسول بازی

این شرکت هنوز هیچ اعلام رسمی در مورد کنسول بازی یا نوت بوک جدید اعلام نکرده است. هنوز مشخص نیست که بر اساس کدام پلتفرم ساخته خواهند شد، بازی های انحصاری در کار خواهند بود یاخیر.

اطلاعاتی از اولین لپتاپ هوآوی با پردازنده کرین
> > >

در همین حال ، جدیدترین کنسول بازی های سونی و میکروسافت به شدت مورد تقاضا هستند و بعید به نظر می رسد یک کنسول نوپا از یک کمپانی تحریم شده توسط امریکا بتواند شانس زیادی داشته باشد. سهام Sony PlayStation 5 به محض ورود به بازار در حال حاضر تمام شده است و انتظار می رود این وضعیت حداقل تا اواسط سال 2021 ادامه داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *