• 25 فروردین 1403
Master Chief Halo TV series 1280x716 1 - تاریخ عرضه سریال Halo با عرضه تریلر جدید مشخص شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدت بسیار طولانی است که منتظر هستیم، اما بلاخره بعد از مدت ها اولین تریلر سریال تلویزیونی Halo منتشر شد. مدتی قبل شاهد انتشار اولین تیزر این سریال بودیم که برخی از شخصیت ها و مکان های سریال را نشان میداد، اما این اولین باری است که تریلری با جزییات بیشتر می بینیم، بخصوص که مسترچیف نیز در این تریلر جضور دارد و میتوانیم نگاهی نیز برخی دیگر از کارکترهای محبوب داشته باشیم، از جمله کورتانا. 

طرفداران هیلو انتظار دارند که داستان این سریال پیرو داستان باری باشد و با اینکه این داستان شباهت های زیادی به داستان بازی داشته و آن را دنبال می کند اما تمامی اتفاقات آن مثل بازی نیست. به گفته 343 Industries طی پستی در بلاگ  Halo Waypoint، داستان سریال هیلو در زمان Silver Timeline اتفاق می افتد. این خط داستانی در موازات داستان بازی رخ خواهد داد و شباهت های زیادی به آن خواهد داشت اما برخی تغییرات کوچک نیز در آن مشاهده می شود. بر خلاف داستان بازی که انسان ها به طور تصادفی اولین حلقه هیلو را کشف می کنند، در این داستان مسترچیف با یافتن شی ساخته شده توسط Forerunner ها متوجه وجود هیلوها می شود و در جستجوی آن ها قدم برمیدارد. 

Halo TV Elite - تاریخ عرضه سریال Halo با عرضه تریلر جدید مشخص شد

به نظر میرسد که ریشه داستان تغییر خاصی نکرده است و انسانیت همچنان در نبرد با Covenant به سر می برد و در این بین هیلو ها نیز نقشی در این نبرد ایفا می کنند، اما اگر انتظار شباهت قدم به قدم داستان سریال و بازی دارید بدون شک ناامید خواهید شد. تریلر منتشر شده در شبکه رسمی یوتیوب شرکت  پارامونت (Paramount) همانطور که از تریلر های هیلو انتظار می رود کمی مرموز است. مسترچیف که تا به حال در ویدئو ها و رسانه های مربوط به سریال هیلو سکوت کرده بود بلاخره در این تریلر صحبت می کند و طرفداران هیلو بلافاصله متوجه صدای ناآشنایی خواهند شد. شحصیت مسترچیف در بازی ها توسط Steve Downes صدا گذاری شده بود که طرفداران زیادی در بین گیمر ها دارد ولی در این سریال Pablo Schreiber صداگذاری وی در برعهده دارد. باید اضافه کرد که مسترچیف همچنان صدای بم و قوی یک قهرمان را دارد ولی طرفداران قدیمی هیلو باید زمانی را صرف عادت به این صدای جدید کنند. اما صداگذاری یکی از شخصیت ها که تغییر نکرده است، صدای کورتانا است. همانند سری بازی های هیلو کورتانا توسط Jen Taylor صداگذاری شده است، اما از لحاظ ظاهری، کورتانا تغییرات بسیار واضحی داشته و بیشتر شبیه به یک انسان است. 

عرضه بازی های Starfield و Redfall به نیمه اول سال 2032 موکول شد
> > >

بر اساس این تریلر به نظر میرسد که مسترچیف پس از یافتن شی ساخته شده توسط Forerunner از یک ابر سرباز قابل کنترل بی مبالات به شخصی تبدیل می شود که احساسات و افکار خود را در نظر دارد و به دستوراتی که به او داده شده شک می کند. به گفته پستی که در Halo Waypoint منتشر شده است، این داستان نگاه عمیق تری به خلق سرباز های اسپارتان خواهد داشت و بر اساس داستان بازی میدانیم که وقتی این سرباز ها خلق شدند، انسانیت در یکی از تاریک ترین و ناامید کننده ترین دوره خود به سر می برده است. به نظر میرسد که میتوان انتظار داشت تا گذشته و زندگی مسترچیف نقش مهمی در داستان سریال Halo داشته باشد. 

موضوع مهم دیگر اینکه، تریلر عرضه شده همچنین تاریخ عرضه این سریال را اعلام می کند. سریال هیلو در تاریخ 24 مارس سال 2022 میلادی از طریق شبکه Paramount+ عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *