• 31 اردیبهشت 1403
1623653464 new concept art leaked for halo infinite - بخش چند نفره بازی Halo Infinite رونمایی شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مایکروسافت طی E3 2021 جزییات جدیدی از بازی Halo Infinite ارائه داد. و با پخش تریلری جدید توضیحات بیشتری در مورد این بازی پر انتظار داد.

ابتدا developer 343 Industries سازنده باره طی ویدئوی ارائه شده، بخشی از قسمت تک نفره بازی را به نمایش کشید، که در آن مستر چیف ( Master Chief ) در یک سیاره با جاذبه نسبتا پایین با استفاده از یک قلاب در حال حرکت است. وی سپس یک هوش مصنوعی را ملاقات می کند که ابتدا شبیه دکتر کاترین هسلی (Catherine Halsey) و کورتانا می باشد.

سپس مایکروسافت بخش هایی از بخش چند نفره بازی را نشان داد و پس از پایان رونمایی کارگردان هنری بازی Halo Infinite یعنی جو استاتان (Joe Staten) در وبلاگ کمپانی جزییاتی از این بخش را توضیح داد. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، گذینه های سفارشی سازی زیادی برای اسپارتان (Spartan) خودروی به یادماندی این سری بازی ها وجود دارد. 343 Industries همچنین حالت جدیدی با نام آکادمی اسپارتان به بازی اضافه کرده است که به بازیکن ها کمک میکند نقشه های بازی را یاد بگیرند. در این بخش بازی مقابله با هوش مصنوعی (bot) امکان پذیر است تا با بازیکن ها برای مبازرات چند نفره آماده شوند.

تاریخ عرضه دقیقی برای بازی اعلام نشده است و فقط میدانیم که بخش چند نفره بازی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *