gta v
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Grand Theft Auto V در حال حاضر به طور رسمی بر روی کنسول‌های نسل فعلی/نسل بعدی در دسترس است، و در حالی که این نسخه‌های جدید بازی، وفاداری بصری چشمگیری را ارائه می‌کنند، به خوبی یا بهتر از تنظیمات Ultra PC، خواهند بود یا خیر؟ افرادی که در کانال YouTube ElAnalistaDeBits همه نسخه‌های جدید GTA V را بررسی کرده‌اند، و نتایج آن چیزی نیست که باید باشد، به خصوص اگر روی Xbox Series X یا S بازی می‌کنید. می‌توانید آن را بررسی کنید.

WCCFgtav5 - GTA V بر روی PS5 به طور قابل توجهی بهتر از Xbox Series X اجرا می شود، عملکرد ضعیف در Xbox Series S + ویدئو مقایسه کامل
gta v

PS5 و Xbox Series X حالت‌های بصری یکسانی را ارائه می‌کنند – Fidelity به شما 4K، ردیابی پرتو و 30 فریم در ثانیه، Performance 1440p با سرعت 60 فریم در ثانیه، و RT Performance 1440p پویا، ردیابی پرتو و 60fps را ارائه می‌دهد. بر اساس تجزیه و تحلیل بالا، به نظر می رسد که PS5 در همه حالت ها تقریباً قوی است، با تنها 1 یا 2 افت فریم کوچک در حالت Performance زمانی که همه چیز شلوغ می شود. در همین حال، به نظر می‌رسد Xbox Series X واقعاً در حالت RT Performance دچار مشکل شده است و تا محدوده 30 تا 40 فریم بر ثانیه کاهش می‌یابد و حالت عملکرد به 50 فریم ثانیه کاهش می‌یابد. اوضاع در Xbox Series S که تنها دو حالت را ارائه می‌دهد بدتر است – Fidelity (1440p در 30fps) و Performance (1080p در 60fps). حالت Fidelity به طور مداوم 30 فریم در ثانیه را نگه نمی دارد و تا اواسط 20 کاهش می یابد، و به نظر می رسد عملکرد به طور مداوم در محدوده 40 فریم در ثانیه زمانی که همه چیز آرام می شود، شناور می ماند. بنابراین بله، دقیقاً برای یک بازی تقریباً ده ساله ایده آل نیست!

با هدست جدید بی سیم Xbox خود را در آینده Gaming Audio غوطه ور کنید
> > >

علاوه بر عملکرد بهتر، PS5 مزایای دیگری نیز دارد، از جمله پشتیبانی از DualSense و آنچه به نظر می رسد زمان بارگذاری به طور قابل توجهی بهتر است.

GTA V هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S، PS4 و PS5 در دسترس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *