1628827458 gta remastered trilogy tipped to breathe new life into ps2 era classics 1280x720 1 - احتمال عرضه GTA Remaster collection در ماه آکتبر
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدت طولانی است که شایعات متعددی درباره عرضه نسخه باز سازی شده بازی های قدیمی Grand Theft Auto توسط راک استارز منتشر شده است، اما تا به امروز هیچ کدام از این شایعات حتی به واقعیت نزدیک نیز نشده اند. اما امروز گزارشی به دستمان رسیده است که بیان می کند این کمپانی در حال کار بر روی بازی های Grand Theft Auto 3، GTA: Vice City و GTA: San Andreas به صورت یک مجموعه می باشد.

منبع این خبر وبسایت Kotaku می باشد، که بیان کرده با برخی منابع آشنا با برنامه های راک استارز صحبت کرده است، و این منابع ادعا کرده اند که این کمپانی در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی ساخت نسخه ریمستر این بازی ها است. وبسایت Kotaku همچنین اضافه کرد، با سه منبع متفاوت درباره این موضوع صحبت کرده است و هرسه جزئیاتی مشابه را در مورد این موضوع مطرح کرده اند و همچنین اعلام کرده است که این منابع در گذشته درباره اخبار بازی های GTA و Red Dead Redemption بسیار دقیق عمل کرده اند.

به نظر میرسد که بازی های معروف GTA از نسل پلی استیشن دو، با گرافیک بروز شده و رابط کاربری جدید عرضه خواهد شد و هدف این پروژه بروز رسانی بازی ها برای پلتفرم های مدرن ولی با حفظ حال و هوای قدیمی آنهاست.

 منابع سایت Kotaku در ادامه بیان کرده اند، راک استارز همچنان در حال کار بر روی بازی GTA V  برای کنسول های پلی استیشن 5 و اکس باکس سری اکس است، و این کمپانی در ابتدا قصد داشت تا این سه بازی ریمستر شده را به عنوان هدیه، به افرادی که نسخه نسل جدید GTA V را خریداری می کنند، هدیه دهد. اما حال این مجموعه به عنوان یک سه گانه مستقل عرضه خواهد شد. احتمال می رود که این مجموعه در اواخر ماه اکتبر سال جاری و یا اویل ماه نوامبر (حدود 3 ماه دیگر) عرضه شود.

احتمال عرضه سرویس Game pass پلی استیشن سونی طی هفته آینده
> > >

نکته جالب اینکه این منابع تایید کرده اند که سه گانه GTA Remastered Collection بر روی تمامی پلتفرم های موجود عرضه خواهد شد. ائم از پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، اکس باکس وان، اکس باکس سری اس و اکس، نینتندو سوئیچ، کامپیوتر، استادیای گوگل و حتی موبایل. لازم به ذکر است که کنسول های نینتندو تا با حال هیچ یک از بازی های اصلی سری GTA را دریافت نکرده اند و این اولین بازی است که این بازی به طور رسمی به کنسول نینتندو راه پیدا می کند.

در نهایت منابع Kotaku اضافه کردند، که ممکن است راک استارز بر روی ریمستر بازی Red Dead Redemption نیز کار کند، امااین موضوع در هاله ای از ابهام است، چرا که این تیم تمرکز خود را بر روی آماده کردن سه گانه GTA Remastered Collection گذاشته است. اگر این شایعات حقیقت داشته باشد، طرفداران قدیمی GTA به زودی خبر رسمی عرضه این بازی را از زبان خود راک استارز، خواهند شنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *