• 25 فروردین 1403
1623243261 google pixel fold - اولین گوشی Google Pixel Fold آماده رونمایی در سال جاری
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ممکن است گوگل از ساخت و عرضه Pixel Watch طفره رفته باشد، اما به نظر می رسد Pixel Fold هنوز در راه است – به دنبال درز اطلاعاتی در اوت گذشته که نشان داد این شرکت قصد دارد اولین تلفن Pixel تاشو خود را در اواخر سال 2021 منتشر کند، سایت صنعت کره TheElec اکنون گزارش می دهد که سامسونگ تولید پانل های OLED تاشو را از اکتبر امسال برای گوشی های تاشو آینده گوگل، ویوو و شیائومی آغاز می کند، که گزارش می شود همه این موارد در اواخر سال جاری مشخص خواهد شد.
Google جاه طلبی های ساخت گوشی های تاشو را مخفی نگه نداشته است. در سال 2019، برنامه های ثبت اختراع برای صفحه های تاشو خود را منتشر کرد و اعتراف کرد که برای مدتی نمونه اولیه آنها را داشته است، و به CNET گفت که “هنوز مورد استفاده مشخصی ندارد”. اما اکنون، به نظر می رسد که گوگل یک اسم رمز برای گوشی های تاشو با نام “گذرنامه” دارد که می تواند تقریباً آماده اعلام باشد. 9to5Google حتی ماه گذشته در کد Android 12’s اشاره ای جدید به آن در کنار سایر نامهای رمزگذاری Pixel 6 و Pixel 5a 5G مشاهده کرد. TheElec می گوید که این گوشی یک صفحه 7.6 اینچی واحد دارد که به داخل تا می شود، در حالی که تلفن آینده Vivo دارای صفحه اصلی 8 اینچی و صفحه نمایش 6.5 اینچی خارجی است. در آن گزارش اشاره ای به اندازه صفحه نمایش گوشی جدید شیائومی نشده است.
مشخص نیست که یک Pixel Fold واقعاً با نمایشگری که توسط خود Google طراحی شده ارائه می شود یا خیر، البته این قضیه ممکن است. سامسونگ به عنوان یک تولید کننده قراردادی برای بسیاری از شرکت های دیگر عمل می کند و برخی از پردازنده های داخلی اپل را به عنوان یک نمونه تولید می کند. در هر صورت، ممکن است یک قسمت از صفحه نمایش عمدتا متعلق به خود سامسونگ باشد: ETNews گزارش می دهد که سامسونگ شیشه فوق العاده نازک روکش مخصوص خود را (که از نظر فنی توسط سازنده آلمانی Schott ساخته شده است) به سایر تولید کنندگان گوشی های هوشمند عرضه خواهد کرد و انتظار می رود گوگل نیز از آن استفاده نماید.
شیائومی قبلاً در اوایل سال جاری میلادی یک گوشی تاشو را با نام Mi Mix Fold اعلام کرده بود، اما به نظر می رسد تلفن دومی نیز خواهد داشت. TheElec همچنین گزارش داد که اوپو یک گوشی جدید تاشو را تا سال 2022 راهی بازار می کند، با یک صفحه اصلی 7.1 اینچی و یک نمایشگر کوچکتر از 1.5 تا 2 اینچ به صورت مورب.1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *