استودیوی سازندگان God of War در حال ساخت یک عنوان جدید!

به نظر می آید استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) سازندگان God of War و God of War: Ragnarok، در حال حاضر مشغول ساخت یک عنوان تازه می باشند.

حساب رسمی توییتر استودیو سانتا مونیکا، در پی انتشار پیامی اعلام کرد که آن ها در جستجوی یک کارگردان هنری با تجربه برای عنوان جدیدشان (که فعلا نامش مشخص نیست) می باشند. از آن جهت که شخص منتخب به عنوان یک کارگردان هنری، موظف است تا ستون های زیبایی شناسی (aesthetic) این پروژه را طراحی کند، گمان می‌رود که این عنوان یک کاملاََ IP نو خواهد بود نه دنباله ای برای عناوین پیشین. همچنین استودیو سانتا مونیکا در ساخت بازی های نقش آفرینی اکشن تا کنون بسیار موفق عمل کرده و انتظار می رود این بازی چندان تفاوت عظیمی با مجموعه بازی های قبلی شان نداشته باشد. به هر حال جزئیات بیشتری فعلا مشخص نیست و این صحبت فقط در حد یک پیش بینی و فرضیه می باشد.

استودیوی سازندگان God of War در حال ساخت یک عنوان جدید!

البته تصور می کنیم که تیم سازندگان به شدت سرگرم ساخت عنوان جدیدشان God of War: Ragnarok می باشند. با این وجود، برنامه ریزی و تلاش آن ها جهت پایه ریزی پروژه آینده شان، امر غیر منطقی به نظر نمی رسد.

همانطور که میدانیم استودیو سانتا مونیکا متعلق به سونی می باشد و این عنوان هر آنچه که هست، قطعا برای PS5 منتشر خواهد شد. اما به احتمال قوی، این اثر یک بازی بین نسلی (cross-gen) نخواهد بود زیرا پروسه تکمیل این پروژه تا چند سال دیگر طول می کشد و تا آن موقع کنسول PS4 پشتیبانی نخواهد شد.

بررسی چند نمونه از مورد انتظار ترین بازی های سال 2021
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

اطلاعاتی جدید درباره Astro Slide 5G

خواندن مطلب بعدی ←

به روز رسانی بزرگی برای نسخه PC بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *