• 10 خرداد 1403
وعده کارگردان بازی God of War Ragnarok
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امروز چهارمین سالگرد عرضه نسخه Reboot بازی God of War می باشد و کارگردان این بازی کری بارلوگ (Cory Barlog) اطلاعیه ای مختصری درباره God of War Ragnarok و برای تشکر از طرفداران در جهت موفقیت این بازی منتشر کرده است.

اگر انتظار شنیدن خبر جدیدی درباره نسخه جدید این بازی دارید، متاسفانه باید بگوییم که ناامید خواهید شد. به گفته بارلوگ تیم سونی سانتا مونیکا سخت در حال کار بر روی بازی است اما همچنان آماده نشان دادن چیز جدیدی نیست. وی در ادامه اطلاعیه خود وعده داد که به زودی اطلاعات بسیار جذابی از این بازی منتشر خواهند کرد.

بله ما در مورد God of War Ragnarok صحبت زیادی نکرده ایم. به خاطر اینکه سر تمامی اعضای تیم گرم و بسیار مشغول کار هستند. ما یک تیم کمال گرا هستیم. خیلی اتفاقات در حال رخ دادن است که ارزو دارم میتوانستم با شما به اشتراک بگذارم، اما در حال حاضر چیزی برای نشان دادن نداریم. اما به شما اطمینان میدهم به محض اینکه چیزی برای اشتراک گذاری آماده شود، با شما نشان خواهیم داد، چرا که نمیخوایم این (بازی God of War) را از شما دریغ کنیم. پس خواهش دارم منتظر باشید و بدانید که چیزهای جذابی در راه است. همه کارکنان تیم سونی سانتا مونیکا از شما به خاطر پشتیبانی شما تشکر فوق العاده دارند.

شنیدن این خبر کمی نگران کننده است، چرا که تاریخ عرضه بازی  Ragnarok سال 2022 در نظر گرفته شده است و با توجه به زمانی که باقی مانده است، آیا احتمال دارد که همانندHorizon Forbidden West بازی جدید God of War نیز به بعد از تعطیلات سال میلادی جدید موکول شود؟ اگر سانتا مونیکا تا این حد به تاریخ عرضه نزدیک است، احتمال بیشتری وجود داشت که استودیو چیزی برای نشان دادن آماده کرده باشد. شاید هم این تیم برنامه ای برای چهارمین سالگرد بازی نداشته است.

تریلری 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی سایبرپانک Stray منتشر شد
> > >

همانطور که گفته شد بازی God of War Ragnarok طی سال 2022 برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *