• 3 اردیبهشت 1403
gmail icon 2020 ios 1440x720 - تغییرات بزرگ Gmail توسط گوگل عرضه شد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

سرویس ایمیل جی میل (Gmail) به تازگی یک به روز رسانی عظیم دریافت کرده است و بدون شک بسیاری از افراد به زودی در مورد آن نظر متفاوتی خواهند داشت. اگر امروز ایمیل خود را چک کرده باشید، ممکن است خودتان متوجه تغییرات شده باشید، و اگر نه، ممکن است این بروزرسانی‌ها هنوز به منطقه شما نرسیده باشد، اما بدون شک در راه است.

در به‌روزرسانی جدید جی‌میل، گوگل به این واقعیت می‌پردازد که بسیاری از مردم اکنون از طیف گسترده‌ای از ابزارهای Google استفاده می‌کنند و نه فقط ایمیل، از جمله پیام‌رسان گوگل و تماس‌های ویدیویی و غیره. در پاسخ به این موضوع ،در این بروز رسانی سرویس های Gmail، Google Chat و Meet با یک دیگر در یک نما ترکیب می شوند تا کارها را ساده‌تر کند.

در اطلاعیه ای درباره این بروز رسانی، گوگل این واقعیت را منعکس می‌کند که جی‌میل 18 سال است که فعالیت دارد، و این کلاینت ایمیل پیشرفت های بزرگی در این مدت زمان داشته است..

گوگل همیشه آرزو داشته است تا به مردم در سراسر جهان کمک کند تا با یکدیگر در ارتباط مانده و موثر تر عمل کنند، و به عنوان دنباله ای از این ماموریت، به نظر می رسد بخش هایی از سرویس های Google Workspace را با Gmail ترکیب کرده است، که با طرحی نسبتا تازه شده ارائه شده است که ممکن است منجر به تعجب شما شود. 

Google این طرح جدید را در یک ویدیوی کوتاه نشان داد که خاطراتی را برای کاربران زنده می کند. این تریلر با عنوان «تکامل جی‌میل» تغییراتی را که جی‌میل طی سال‌ها پشت سر گذاشته است، از نمای اولیه HTML سال 2004 گرفته تا طراحی یکپارچه‌تر و جامع‌تر که از سال 2012 شاهد آن بوده‌ایم، مرور می کند.و نگاهی به تازه‌سازی آن در سال 2022 دارد.

همه قابلیت ها در یک صفحه

2022 07 29 19 42 28 A New Gmail Is Here And Youre Going To See Some Big Changes Opera - تغییرات بزرگ Gmail توسط گوگل عرضه شد

گوگل از بروزرسانی جدید خود به عنوان یک نمای یکپارچه یاد می کند و کاربران را در مسیر استفاده حداکثری از آن راهنمایی می کند. برای مشاهده تغییرات، باید سرویس گوگل چت را فعال کنید.

شایعه: گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 با پردازنده مخصوص گوگل عرضه خواهد شد
> > >

زمانی که بروز رسانی در منطقه شما انجام شد، میتوانید از بخش تنظیمات Google برای انتخاب برنامه‌هایی که می‌خواهید در سمت چپ پنجره Gmail خود مشاهده کنید، استفاده کنید.

اگر می‌خواهید فضای کار را ساده و به شکل فعلی خود نگه دارید، می‌توانید فقط گذینه Gmail را انتخاب کنید، و سرویس های Chat، Spaces و Meet گوگل را بعد ها به صفحه جی میل خود اضافه کنید.

اکنون سمت چپ صفحه نمایش شما امکاناتی بیش از برنامه های کاربردی دیگر گوگل دارد. شما در این بروز رسانی می‌توانید برچسب‌های شخصی خود را در کنار برچسب‌های Starred, Snoozed و  Important اضافه کنید تا به سرعت ایمیل‌های خود را مرتب کنید.

در پایین‌تر، حباب‌های مکالمه را از سرویس گوگل چت خود مشاهده خواهید کرد، از جمله بخش های کوچکی از پیام‌های ارسالی و دریافتی. برای پاسخ دادن به پیام ها دیگر نیازی به باز کردن کل گوگل چت ندارید و می توانید انتخاب کنید که یک پاسخ سریع از طریق پنجره اصلی  جی میل ارسال شود.

2022 07 29 19 42 40 A New Gmail Is Here And Youre Going To See Some Big Changes Opera - تغییرات بزرگ Gmail توسط گوگل عرضه شد

جدا از این طراحی جدید که کمی کاربرپسند تر از نسخه های قبلی است، گوگل همچنین با افزودن تراشه های جستجو، یافتن ایمیل های گذشته را آسان تر کرده است. این شرکت همچنین وعده داده است که در اواخر سال جاری تغییرات اساسی در جی میل برای کاربران تبلت ارائه خواهد کرد که شامل ویژگی‌های جدید دسترسی و ایموجی ها می‌شود.

در نهایت اگر علاقه ای به تغییرات این چنینی ندارید، میتوانید این طرح جدید را خاموش کرده و به استفاده از نمای قدیمی ادامه دهید.

انتقال داده ها از دستگاه های iOS به اندروید 12 آسان تر شد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *