• 25 فروردین 1403
1616948541 ghost of tsushima sales - بازی Ghost of Tsushima تاکنون بیش از 6.5 میلیون نسخه فروش داشته است!
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازی زیبای Ghost of Tsushima تاکنون فروش چشمگیری برای استودیو Sucker Punch Productions به ارمغان آورده و محبوبیت آن همچنان در حال افزایش است.
در بین بازی های منتشر شده طی سال گذشته، بازی Ghost of Tsushima یکی از عناوین برجسته ای بود که بسیاری از بازیکنان به خوبی از آن استقبال کردند. خط داستانی غنی، گرافیک و مناظر زیبا و فریبنده، گیم پلی جذاب و … همگی از نقاط قوت و درخشنده این بازی به شمار می رفتند که به خودی خود بسیاری از پلیر ها را شیفته خود کرد و منتقدان از آن تحسین کردند. حال به نظر می رسد موفقیت Ghost of Tsushima حتی بیش از گذشته در آمار و ارقام فروش این عنوان منعکس می شود.
سال 2020 برای پلی استیشن سال بزرگی بود و می توان گفت بازی Ghost of Tsushima یکی از علل اصلی این اتفاق بود. با وجود این که ما با یک IP تازه سر و کار داشتیم، اما محبوبیت این بازی آنچنان جا افتاده و قوی ظاهر شد که قرار است فیلم سینمایی اقتباس شده ای از گست او سوشیما به کارگردانی Chad Stalheski که مجموعه فیلم های John Wick را در کارنامه خود دارد، ساخته شود.
به گزارش دِدلاین نیوز (Deadline News) بازی Ghost of Tsushima تاکنون بیش از 6.5 میلیون نسخه فروش داشته است. این بازی از قبل رکورد سریع ترین ارقام فروش را در رده IP های اورجینال پلی استیشن 4 بر جای گذاشته بود، اما هم اینک رکورد پرفروش ترین عنوان استودیو Sucker Punch یعنی InFamous: Second Son را هم شکسته که این بازی در سال 2014 عرضه شد و تا سال 2019 توانسته بود به طور کلی فروش 6 میلیون نسخه را ثبت کند.
هرچند پروسه ساخت Ghost of Tsushima تغییر مسیر بزرگی در مقایسه با ساخت و تهیه دیگر عناوین پیشین استودیو ساکر پانچ محسوب می شد، اما توسعه دهندگان این بازی موفق شدند تا دنیایی خلق کنند که از هر جهت برای طرفداران غنی و راضی کننده باشد، آن ها خواهان سرمایه گذاری بیشتر بر روی چنین موفقیت هایی هستند که از تلاش ها و ایده های بلند پروازانه هایشان به ثمر رسیده است.
1616948696 ghost of tsushima combat six years making - بازی Ghost of Tsushima تاکنون بیش از 6.5 میلیون نسخه فروش داشته است!
با راه اندازی بخش Ghost of Tsushima: Legends و اعلام خبر ساخت فیلم لایو اکشنی با اقتباس از این عنوان، Ghost of Tsushima به جایگاه ویژه ای از تحسین و توجه رسیده که تصور می شود موفقیت آن فراتر از چیزیست که سونی یا استودیو ساکر پانچ انتظار آن را داشتند. با این حال، عناصر فرهنگی و تاریخی ظاهر شده در سراسر بازی نیز نقش بزرگی را در محبوبیت این عنوان سهیم هستند.
در پی عرضه Ghost of Tsushima شاهد پیداش تازه ای از توجه و علاقه گزاف طرفداران نسبت به فرهنگ و تمدن ژاپن باستان بودیم، این اشتیاق و ذوق در حدی بود که بسیاری از علاقمندان شروع به جمع آوری کمک های مالی برای بازسازی جزیره سوشیما واقع در ژاپن کردند. رویداد های این چنینی در دنیای امروز چندان اتفاق نمی افتد، حتی اگر عشق و علاقه پشت آن برخاسته از فیلم ها و مستند های تاریخی و… باشد.
امید است که بازی گُست آو سوشیما به موفقیت های خود جهت سرگرم کردن و جذب بسیاری از پلیر ها و علاقمندان از سر تا سر جهان به عنوان یک اثر هنری ادامه دهد.
بازی Ghost of Tsushima هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 در دسترس می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *