گیمزکام 2021 نیز به صورت کاملا دیجیتال برگزار خواهد شد

طی سال گذشته بسیاری از فستیوال ها و رخداد ها به علت روبروی با همه گیری کووید 19 به صورت کاملا دیجیتال برگزار شدند. همایش گیمزکام Gamescom نیز از این قاعده مستثنا نیست.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، گیمزکام روز گذشته تصمیم نهایی خود را در این باره اعلام کرد و تایید کرد که پس از صحبت های گسترده با همکاران و غرفه داران، گیمزکام 2021 به صورت کاملا دیجیتال برگزار خواهد شد. از طرفی به نظر میرسد که پرونده کرونا در حال بسته شدن است و بسیاری از کشور ها با واکسینه شدن و برداشته شدن محدودیت ها به حالت عادی بر میگردند، اما بسیاری از کمپانی ها اعلام کرده اند که نمیتوانند به صورت فیزیکی در Gamescom امسال شرکت کنند.

گیمزکام 2021 در اواخر ماه آگوست برگزار خواهد شد و برای تمامی طرفداران مجانی خواهد بود. این فستیوال روز چهارشنبه 25 آگوست با برنامه ای به نام Opening Night Live که توسط Geoff Keighley اجرا خواهد شد، آغاز می شود و برنامه اصلی در روز های پنج شنبه 26 آگوست و جمعه 27 آگوست به اجرا در خواهند آمد. طی هفته بعد از آن نیز برنامه Devcom  که برنامه ای مخصوص توسعه دهندگان و تولیدکنندگان است به اجرا گذاشته خواهد شد. اطلاعات بیشتری از جزییات این رخداد در دسترس نیست که بی شک دلیل آن نهایی نشدن اطلاعات و لیست های Gamescom است. با نزدیگ شدن ماه آگوست  جزئییات کامل تری از این رخداد منتشر خواهد شد.

با سگ مریخ پیمای ناسا آشنا شوید
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

پرینتر های EcoTank Pro شرکت اپسون با جوهر بی پایان

خواندن مطلب بعدی ←

اکتیویژن بازه زمانی عرضه و استودیوی سازنده عنوان Call of Duty 2021 را تایید کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.