زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یوبی سافت نسخه ای مستقل و رایگان از بازی دیویژن (Division) با نام Heartland عرضه خواهد کرد. این بازی توسط استودیوی Red Storm Entertainment یکی از استویوهایی که در سال 1996 سری بازی تام کلنسی (Tom Clancy) را پایه گذاری کرد ساخته خواهد شد.

به گفته یوبی سافت، این بازی در سال 2021 یا 2022 برای کنسول، کامپیوتر های شخصی و سرویس های ابری عرضه خواهد شد. همچنین به گفته این کمپانی تازه واردان این سری بازی نیاز نیست که نسخه های قبلی این بازی را اجرا کرده باشند. بازی Tom Clancy’s The Division و The Division 2 بازیکن را به دنیایی خیالی در نیویورک و واشنگتن  می برد، که توسط یک پاندمی ویروسی ویران شده اند.  بازی Heartland بعد جدیدی از این دنیای تخیلی را به نمایش خواهد کشید.

بازی Heartland فقط یکی از تصمیماتی است که یوبی سافت در مورد آینده بازی سری بازی Tom Clancy’s The Division گرفته است. به زودی یک فیلم سینمایی اقتباس گرفته شده از بازی The Division 2 در شبکه نتفلیکس عرضه خواهد شد، از طرفی بوبی سافت در همین اطلاعیه اعلام کرد که در حال کار بر روی یک نسخه از بازی Division برای گوشی های همراه است که جزییات آن در آینده اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.