FORD دامنه تخمینی EPA را برای خودروهای Mach-E GT و GT Performance Edition تأیید کرد

فورد محدوده رانندگی رسمی EPA را برای Mustang Mach-E GT و GT Performance Edition کاملاً برآورد شده اعلام کرده است. EPA آزمایش خود را به پایان رسانده و برآورد دامنه تخمینی را برای وسایل نقلیه در مقایسه با برآورد EPA هدفمند فورد اعلام کرده است. فورد برای هر دو نسخه از خودرو الکتریکی از محدوده مورد نظر EPA تخمین زده شده است.
FORD دامنه تخمینی EPA را برای خودروهای Mach-E GT و GT Performance Edition تأیید کرد
فورد برای Mach-E GT برد 250 مایل در هر بار شارژ و 235 مایل برای هر شارژ برای GT Performance Edition را هدف قرار داد. محدوده نهایی تخمینی EPA برای GT 270 مایل و برای GT Performance Edition 260 مایل است. این بدان معناست که فورد قادر به دستیابی به برآورد دامنه رانندگی بود که برای نسخه Performance خودرویی که GT استاندارد را هدف قرار می داد بیشتر باشد.
FORD دامنه تخمینی EPA را برای خودروهای Mach-E GT و GT Performance Edition تأیید کرد
هر دو نسخه GT از Mach-E به طور قابل توجهی قدرت بیشتری نسبت به نسخه های دیگر در محدوده دارند. نسخه Performance دارای 634 پوند فوت گشتاور است و می تواند در مدت زمان 3.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت 60 مایل در ساعت برسد. با این حال، با وجود قدرت و عملکردی که دارد، این خودرو همچنان می تواند 260 مایل در هر بار شارژ حرکت کند که تنها 10 مایل کمتر از نسخه GT است.

نسخه Performance با لاستیک های ویژه تابستانی پیرلی و سیستم میرایی MagneRide مجهز شده است. فورد همچنین خاطرنشان می کند که بیش از نیمی از سفارشات Mach-E GT مربوط به نسخه Performance بوده است. قیمت فورد Mach-E GT با 59900 دلار و نسخه Performance با قیمت 64،900 دلار آغاز می شود. هر دو نسخه از این وسیله نقلیه تا 7500 دلار تخفیف مالیاتی فدرال را دارند.

World of Warcraft Shadowlands پرفروش ترین بازی تاریخ در 24 ساعت اول
بیشتر

برخی از خریداران بسته به محل سکونت خود مشمول تخفیف های وسایل نقلیه الکتریکی دولتی نیز می شوند. Mach-E GT و Performance Edition جهت تحویل در پاییز امسال، برای سفارش در دسترس هستند.

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

پروازهای مسافربری فضایی ویرجین گالاکتیک دارای تأییدیه اصلی FAA

خواندن مطلب بعدی ←

فرش سنجش تاکتیکی MIT وضعیت و حرکات انسان را بدون دوربین تخمین می زند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *