1614348956 gallery full screen 24 0 - دارندگان PS4 و PS5 می توانند Final Fantasy VII Remake را با PlayStation Plus رایگان دریافت کنند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
Final Fantasy VII Remake، که ریمیک مدرن کلاسیک نسخه 1997 است، از 2 مارس برای مشترکین PlayStation Plus رایگان خواهد بود. توجه به این نکته مهم است که نسخه PS4 Final Fantasy VII Remake که برای کاربران فعال PS Plus فعال است، فقط مخصوص نسخه PS4 بازی است و دارندگان PS Plus که برای PS4 استفاده می شوند، قادر به دریافت نسخه دیجیتالی PS5 بازی نخواهند بود.
Final Fantasy VII Remake در آوریل گذشته به طور انحصاری برای PlayStation 4 عرضه شد و به عنوان اولین نسخه از تعداد نامعلومی از ریمیک های اپیزودیک بازی اصلی است. شایان ذکر است، این بازی با پلی استیشن 5 نیز، سازگار است، اما State of Play دیروز تأیید کرد که نسخه بعدی بازی در 10 ژوئن منتشر می شود و با زمان بارگذاری سریعتر، جلوه های گرافیکی متفاوت، که از پتانسیل کنسول نسل بعدی سونی یعنی PS5 استفاده کاملی خواهد کرد. و تمرکز اصلی بر روی شخصیت Yuffie خواهد بود.
از دیگر بازی های اعلام شده قابل دانلود در ماه آینده می توان به نسخه های PS4 بازی Farpoint و Remnant: From the Ashes اشاره کرد. همچنین یک نسخه دیجیتالی از Maquette به PS Plus اضافه خواهد شد این یک بازی جدید است که قرار است از تاریخ 2 مارس برای PS5 عرضه می شود. همینطور Destruction AllStars، یکی از عناوین جدید PS5 که امسال منتشر شد، هم تا 5 آوریل رایگان خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *