• 31 اردیبهشت 1403
1623830118 fatal frame maiden of black water ps4 ps5 switch xbox one xbox series x pc - نسخه ریمستر شده بازی Fatal Frame: Maiden of Black به کنسول های نسل جدید می آید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین عنوان از سری بازی Fatal Frame برای کنسول های نسل جدید و کامپیوتر در حال باز سازی است. این خبر طی رویداد E3 نینتندو منتشر شد.

داستان بازی ترسناک Fatal Frame: Maiden of Black در منطقه ای به نام کوهستان هیکامی رخ می دهد و طی آن بازیکن ها کنترل چندین شخصیت مختلف را بعده میگیرند تا از نیروی های مافوق طبیعی این کوهستان همانند ارواح مخاصم و اشباح جان سالم به در ببرند. هر کدام از این شخصیت ها داستان بازی را از نگاه مختلفی می بینند و دید خاصی به وقایع دارند. در Fatal Frame: Maiden of Black Water نیز همانند دیگر بازی های این مجموعه ارواح و نیرو های مافوق طبیعی موجود در این کوهستان فقط از طریق دوربین عکاسی مخصوصی به نام Camera Obscura قابل مشاهده هستند، که مکانیزم اصلی گیم پلی بازی نیز بر پایه این دوربین طراحی شده است. طرفداران سری بازی های Fatal Frame به خوبی می دانند که با یکی از وحشتناک ترین بازی های ترسناک ساخته شده روبرو هستند، که بسیاری از بازی های نسل های بعد از عناصر ترسناک این بازی الهام گرفته اند.

نسخه بازسازی شده Fatal Frame: Maiden of Black Water جدا از بهینه سازی های بصری، دارای چندین لباس مختلف برای شخصیت ها و حالت عکاسی خواهد بود که در نسخه اصلی وجود نداشتند. این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One و Xbox Series X طی سال جاری عرضه خواهد شد، اما تاریخ عرضه دقیق آن مشخص نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *