• 25 فروردین 1403
1612634218 exciteosa main 1280x720 1 - دستگاه منحصر به فرد eXciteOSA برای درمان مشکلات تنفسی هنگام خواب
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بیشتر دستگاه هایی که برای درمان خروپف و اختلاف تنفس در خواب را درمان میکنند معمولا در حین خواب استفاده میشود ولی eXciteOSA دستگاهی متفاوت است.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، سازمان FDA اعلام کرده که به تازگی به دستگاهی با نام eXciteOSA مجوز فروش و مارکتینگ داده است. این دستگاه منحصر به فرد برخلاف دیگر دستگاه های مشابه برای درمان خروپف در طی ساعات روز و حین بیداری کاربر استفاده می شود. این دستگاه در حال حاضر فقط با نسخه درمانی قابل تهیه است و برای درمان افراد با مشکلات توقف تنفس ملایم در حین خواب، که موجب جلوگیری از تنفس یا تنفس پراختلاف و همچنین خروپف می شود، طراحی شده است. این دستگاه همانطور که در تصویر نیز نشان داده شده باید در طی روز با گذاشتن روی زبان بیمار استفاده شود. لازم به ذکر است این دستگاه برای افرادی که مشکلات حادتر که نیاز به عمل جراحی و یا درمان های پیچیده تر دارند پیشنهاد نمیشود.

1612634228 gadget insert - دستگاه منحصر به فرد eXciteOSA برای درمان مشکلات تنفسی هنگام خواب

این دستگاه با ایجاد تحریک عصبی و عضلانی با استفاده از چهار الکترود که دوتای آن بالای زبان و دوتای دیگر زیر زبان قرار میگرند عمل درمان را انجام می دهد. بیماران باید ابتدا از این دستگاه به مدت بیست دقیقه، به طور روزانه طی شش هفته و بعد از آن یکبار در طول هفته استفاده کنند. این روش درمانی درحال حاضر فقط برای افراد بالای 18 سال و اشخاصی که منع مصرف و یا مشکلات دهان و دندان ندارند تجویز می شود.

این دستگاه با نرم افزاری برای گوشی های هوشمند و تبلت همراه است که امکان مدیریت استفاده و راهنمایی را به بیمار می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *