1628348278 evil dead the game delayed early 2022 1280x720 1 - بازی Evil Dead: The Game با دلیلی خوب تاخیر خورد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شاید شما نیز فیلم ترسناک شیطان مرده یا  Evil Dead را به خاطر داشته باشید. کمپانی Saber Interactive که این اواخر بر روی بازی World War Z کار کرده بود مدتی پیش اعلام کرد که در حال ساخت بازی از سری مجموعه شیطان مرده می باشد.این بازی قرار بود در اواخر سال جاری عرضه شود، اما متاسفانه به گزارش این کمپانی، تاریخ عرضه آن به سال 2022 موکول شده است.

بازی Evil Dead: The Game بر اساس سری فیلم ها و سریال های شیطان مرده ساخته شده است. این عنوان شامل گیم پلی مولتی پلیر و چند نفره همانند بازی World War Z می شود و در حال چند حالت بازیکن علیه بازیکن نیز وجود دارد. در این بازی نام کارکتر مشهوری مثل Ash Williams  نیز دیده می شود که طرفداران این سری فیلم با آن آشناییت دارد.

1628348307 2021 08 07 19 27 13 evil dead  the game delayed but theres a good reason slashgear opera - بازی Evil Dead: The Game با دلیلی خوب تاخیر خورد

طی چند توئیت، توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده اند که بازی Evil Dead: The Game به تاخیر مواجه شده است، و عرضه آن به فوریه 2022 موکول شده است. به گفته تیم هدف از این تاخیر اضافه کردن حالت تکنفره به بازی است. قبل از این بازی فقط در حالت co-op ممکن بود. همچنین Saber Interactive اعلام کرد که این تاخیر به تیم اجازه می دهد، تا بازی را بهتر بهینه سازی کند و از کامل بودن محصول اطمینان حاصل کند. تاخیر خوردن بازی ها به خصوص در 2 سال اخیر موضوع جدیدی نیست و برای گیمر ها به یک امر عادی تبدیل شده است، اما وقتی دلیلی موجه و خوب ارائه می شود، انتظار را آسان تر می کند.

بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت به کنسول اکس باس خواهد آمد
> > >

این بازی برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس سری اکس و اس، نینتندو سوئیچ و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *