• 25 فروردین 1403
هتل گیمینگ ساخته شده توسط Tencent در چین
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کمپانی چینی Tencent با همکاری یک کمپانی فناوری به نام Ouyu Technology  تا اواخر این ماه یک هتل ویژه ورزش های الکترونیکی (ESports) در شهر هانگژو (Hangzhou)، چین افتتاح خواهند کرد.

این هتل پر از اتاق هایی با سخت افزار و تجهیزات گیمینگ مخصوص تیم ها و طرفداران بازی های E-Sport است و میزبان و متصدی آن یک هوش مصنوعی نیمه حاضر به نام VEEGY است که تقریبا در تمام فضای هتل حضور دارد.

در ویدیوی که از این هتل منتشر شده است به نظر میرسد که کل تجربه حضور در آن را بسیار شبیه به گذراندن یک شب در داخل یک رایانه شخصی گیمینگ است، و بیانیه مطبوعاتی چین باعث می‌شود که بیشتر شبیه یک پارک تفریحی و کمپ با تم ورزش‌های الکترونیکی به نظر برسد تا یک هتل واقعی برای خواب.

2022 08 10 13 04 52 Greenshot - هتل گیمرهای Esports ساخته شده توسط Tencent در چین

در این هتل از مهمانان خواسته می‌شود تا در مجموعه‌ای از فعالیت‌های با مضمون ورزش‌های الکترونیکی شرکت کنند، از جمله “تست استعداد ورزشی”، ارزیابی چیزهایی مانند بینایی، زمان واکنش و استراتژی، که به آنها امکان می‌دهد روش‌های آموزشی بازیکنان ورزش‌های الکترونیکی را به شیوه‌ای فراگیر تجربه کنند.

اما نقطه عطف این هتل VEEGY است، ناظر دیجیتالی و شاید کمی آزاردهنده مؤسسه که هم نقش متصدی هتل را دارد و هم مربی مهمانان چرا که همه امکانات هتل تحت راهنمایی VEEGY قابل دسترس خواهد بود.

2022 08 10 13 05 37 Greenshot - هتل گیمرهای Esports ساخته شده توسط Tencent در چین

مهمانان می‌توانند تست‌های استعداد Esports فوق‌الذکر را انجام دهند، به رتبه‌بندی بروز تیم‌های Esports دسترسی داشته باشند، و توصیه‌های “تماشای هوشمند” را از کتابخانه وسیع ویدیوهای ورزش‌های الکترونیکی VEEGY دریافت کنند. به نظر می رسد که او در تمامی فضاهای هتل حتی اتاق ها نیز حضور داشته باشد و مسئله حریم خصوصی مهمانان برای ما در هاله از ابهام است.

موس گیمینگ لنوو M600s Qi با قابلیت شارژ بی سیم
> > >

اگر فکر گذراندن یک شب در هتلی که در آن تماما تحت نظر یک هوش مصنوعی هستید جذاب است، VEEGY می تواند اتاقی با پیکربندی و قابلیت های سفارشی دلخواه شما را ارائه دهد.

2022 08 10 13 05 38 Greenshot - هتل گیمرهای Esports ساخته شده توسط Tencent در چین

اتاق های این هتل دارای 5 تم مختلف است که شامل طراحی و امکانات اتاق ها می شود و می توانید مجموعه سخت افزارهای ورزشی الکترونیکی مورد نیاز خود را در آن ها پیدا کنید. از تلفن های همراه مخصوص گیمینگ گرفته  تا رایانه های بازی با مشخصات و امکانات خاص.

Tencent و Ouyu هدف این پروژه را از بین بردن شکاف بین محتوای Esports و فضای هتل معرفی کرده اند که در سایر هتل‌های ورزش های الکترونیکی در سراسر آسیا وجود دارد. و به نظر می‌رسد که در این کار موفق شده باشند.

2022 08 10 13 05 53 Greenshot - هتل گیمرهای Esports ساخته شده توسط Tencent در چین

Tencent در این ساختمان با مجهز کردن هر قسمت از هتل به دستیار دیجیتالی خود ، تشخیص اینکه ورزش‌های الکترونیکی کجا تمام می‌شوند و هتل کجا شروع می‌شود را بسیار دشوار کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *