ارسال بازی Elden Ring از 13.4 میلیون نسخه فراتر رفت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازی Elden Ring ساخته شده توسط FromSoftware که این روز ها همچنان محافل صحبت درباره آن بسیار داغ است،

 Namco Bandai منتشر کننده ژاپنی این بازی، همانند کمپکام به تازگی گزارشی از وضعیت مالی خود، طی سال مالی گذشته منتشر کرده است. بر اساس این گزارش  ارسال بازی Elden Ring تا روز 31 مارس سال جاری، از 13.4 میلیون نسخه گذشته است.

این میزان ارسال از روز 16 ماه مارس، یعنی دو هفته پیش، 1.4 میلیون نسخه رشد داشته است، که رقمی بسیار بالا محسوب می شود. البته در نظر داشته باشید در این اطلاعیه از کلمه ارسال شده یا Shipped استفاده شده است و نه از کلمه به فروش رفته.

البته این موضوع به این معنی نیست که فروش این بازی از حد انتظار فراتر نبوده است. Elden Ring از نظر بسیاری به راحتی عنوان بهترین بازی سال را ازآن خود خواهد کرد. این بازی طی بسیاری از نقد و بررسی های رسمی، به جز مشکلات فنی که با بروز رسانی قابل حل است، بی نقص خوانده شده است.

maxresdefault 3 - ارسال بازی Elden Ring از 13.4 میلیون نسخه فراتر رفت

این بازی پر از رمز و راز های عجیب است، و به راحتی میتوان صدها ساعت را در آن گذراند و فقط بخش کوچکی از آن را دید. بازار Speed Run های این بازی نیز بسیار داغ است، برخی بازی را در کمتر از 30 دقیقه به پایان رسانده اند و همه روزه افراد سعی می کنند رکورد دیگران را در سریع به پایان رساندن بازی بشکنند.

در کنار این موضوع توسعه دهندگان دست بازیکن ها را در ساخت و توسعه Mod ها  باز گذاشته اند و این روزها موج عظیمی از Mod های مفید در بین بازیکن ها دیده می شود که برخی از آن ها شامل transmogrification, photo mode, increased LOD و customized Spirit Summons می شود.

فروش عالی بازی Mass Effect Legendary Edition کمپانی EA را متعجب کرده است
> > >

بازی Elden Ring در تاریخ 25 فوریه سال جاری، برای پلتفرم های اکس باکس سری اکس و اس، اکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و کامپیوتر های شخصی عرضه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *