زمان مطالعه: 2 دقیقه
کونامی اعلام کرده است که مجموعه قدیمی فوتبال خود به نام تجاری PES را به طور کامل کنار می گذارد و نسبت به تعویض نام بازی از PES به eFootball اقدام کرده است. eFootball قرار است پاییز امسال برای کنسول ها و رایانه های شخصی و به صورت کاملا رایگان! عرضه شود.
طبق اعلامیه، بازی به طور کامل بوسیله موتور Unreal Engine با “سیستم انیمیشن و کنترل های بازی جدید” بازسازی شده است. این بازی در کنسول ها و رایانه های شخصی از جمله Xbox Series X | S و PlayStation 5 رایگان خواهد بود. همچنین به ما قول داده اند “گرافیک پیشرفته” و “غوطه وری بی نظیر” در کنسول های نسل جدید را تجربه خواهیم کرد.
حرکات واقعی بازیکنان به لطف فناوری جدید “Motion Matching” کونامی، که شامل طیف گسترده ای از انیمیشن های جدید است، شامل واکنش به مواردی مانند سرعت توپ اضافه شده به هر بازیکن، نوید داده می شود. مطمئناً این پاسخ مستقیمی به اعلامیه اخیر EA در مورد فناوری ‘HyperMotion’ در FIFA 22 خودشان باشد.
این بازی جدید همچنین نوید سازگاری نهایی Cross Play را می دهد تا به بازیکنان در هر سیستم عامل اجازه دهد که یکدیگر را بپذیرند، نقشه راه همچنین تأیید می کند که لیگ های آنلاین، حالت تیم سازی و سیستم Match Pass نیز روی کارت ها هستند.
eFootball قرار است تا پاییز امسال در Xbox Series X | S ، Xbox One ، PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، PC ، iOS و Android عرضه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.