• 25 فروردین 1403
ساخت Dragon's Dogma 2 بعد از 10 سال تایید شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از 10 سال انتظار و درخواست های مکرر توسط طرفداران تشنه، کپکام بلاخره ساخت بازی 2 Dragon's Dogma را تایید کرد.

کارگردان این سری بایی  هیدکی تسونو (Hideaki Itsuno) که ساخت بازی های مشهوری همانند سری Devil May Cry و بازی های Resident Evil Outbreak را در گذشته بر عهده داشته،  طی برنامه ای آنلاین به مناسبت دهمین سالگرد عرضه بازی اول، از ساخت این پروژه رونمایی کرد.

تسونو بعد از نشان دادن لوگوی Dragon's Dogma 2 بر روی پیراهن خود گفت:

“متاسفم که شما را منتظر نگه داشتیم. تمامی ما در تیم توسعه سخت در کار هستیم تا بازی خلق کنیم که امیدواریم شما از آن لذت ببرید. خواهش میکنم منتظر باشید.”

پس از این استریم، مجموعه ای کوتاه از بخش های مختلف بازی قبلی نشان داده شد، و این نشان میدهد که تیم سازنده هنوز آماده به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد بازی نیست.

download 25 - ساخت Dragon's Dogma 2 بعد از 10 سال تایید شد

مدت کوتاهی پس از این استریم, توییتر رسمی 2 Dragon's Dogma با انتشار پستی درباره نسخه دوم بازی اعلام کرد که این عنوان با استفاده از موتور پرقدرت RE engine که بازی های جدید Resident Evil و Monster Hunter توسط آن طراحی شده است، ساخته خواهد شد.

بازی اول Dragon's Dogma  که در سال 2012 عرضه شد، عنوانی عجیب بود که بسیاری را سردرگم می کرد. گیم پلی این بازی بسیار چالش بر انگیز بود، و بازی تلاش بسیاری برای کمک و راهنمایی بازیکن نمی کرد. داستان این بازی نیز حال و هوایی غیر منتظره داشت که از عمق بسیاری برخوردار بود.

ویدئو های سینماتیک بازی Diablo 2 Resurrected منتشر شد + زیرنویس اختصاصی فارسی
> > >

download 31 - ساخت Dragon's Dogma 2 بعد از 10 سال تایید شد

بسیاری از حقایق داستان بازی نه در پایان آن بلکه در حالت New Game+ بازی رو نمایی می شد و در کل می تواند گفت که این بازی روشی نامتعارف و نا آشنا در انجام کار ها داشت و همین موضوع آن را برای بسیاری جذاب می کرد.

بسته الحاقی Dark Arisen نیز برای این بازی در سال 2013 عرضه شد که خط داستانی جدید، مراحل پیشرفته، غول های چالش بر انگیز با دشواری بسیار بالاتر از بازی اصلی ارائه کرد. داستان این بسته الحاقی ادامه مستقیمی برای داستان بازی اصلی نبود، ولی نکات مهمی را درباره گذشته بازی رونمایی کرد و به سوالات و ابهامات بسیاری پاسخ داد.

download 32 - ساخت Dragon's Dogma 2 بعد از 10 سال تایید شد

download 33 - ساخت Dragon's Dogma 2 بعد از 10 سال تایید شد

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از بازه زمانی عرضه و پلتفرم های Dragon's Dogma 2 در دسترس نیست. عنوان اول بازی ابتدا برای کنسول های اکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه شد و سپس در سال 2016 برای کامپیوتر های شخصی در دسترس بود. امیدواریم که نسخه جدید به طور همزمان برای پلتفرم های روز عرضه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *